|
کدخبر: 313727

زاکانی/شهردار تهران/مترو پرند

خبر زاکانی درباره مترو پرند/ من زمان افتتاح را می‌دانم

شهردار تهران خبر داد که متروی پرند به زودی افتتاح خواهد شد.

جامعه خبر زاکانی درباره مترو پرند/ من زمان افتتاح را می‌دانم

علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: متروی پرند آماده افتتاح است و ان‌شاءالله در اولین فرصت افتتاح خواهد شد. من زمان افتتاح را می‌دانم، اما اجازه دهید مسئولان امر آن را اعلام کنند.

وی درباره افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی بیان کرد: تاکسی‌های اینترنتی یک جنبه دو وجهی دارند. یک جنبه به وزارت صمت برمی‌گردد و یک جنبه هم به شهرداری‌ها. تا این وضعیت شفاف نشود و مسئولیت‌پذیری در قبال آنها به وجود نیاید ما با این نکات مواجهیم.

زاکانی ادامه داد: یک بخشی از آن قابل قبول است و آن هم به واسطه این است که فرصتی که آن مجموعه می‌گذارد مابه‌ازای آن را از مردم می‌گیرد اما اینگونه که می‌گویید چند برابر شده است این دیگر ظلم است و به هیچ وجه قابل قبول نیست.

شهردار تهران همچنین  گفت: درباره واردات اتوبوس‌هایی که قرارداد بسته بودیم در حال انجام است و آنچه که ما قرارداد بستیم قرارداد تامین مالی بود و الان داریم اتوبوس‌های آن را انتخاب می‌کنیم. هم اتوبوس، هم تاکسی، هم ون و هم موتور که بتوانیم مبتنی بر آن برای برقی‌سازی تهران یک گام بلند برداریم.

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    لطفا امنیت و ایمنی این شهر را افزایش دهید خبر تیراندازی و سرقت و خفت گیری همواره در این شهر شنیده می شود.امکانات رفاهی درمانی پزشکی که خیلی کم هست یه سرویس حمل و نقل درون شهری اتوبوس برای جابجایی مسافران در شهر پرند نیست کمبود مدارس کتابخانه هم به عینه دیده می شود سگ های ولگرد هم که در شهر الودگی و بیماری ایجاد می کنند نانواها هم که بهداشت فردی و محیط را رعایت نمی کنند حنی وزن نان را هم کاهش داده اند زباله ها و نخاله ها هم که در شهر بالاخص در فاز ۶ کیسون به خوبی و به درستی جمع اوری نمی شود.گران فروشی کالا هم که در شهر دیده می شود.

ارسال نظر