|
کدخبر: 311793

قتل به خاطر ۲۰ میلیون تومان/ قاتل: چاقو را فرو کردم و ...

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در پی وقوع یک فقره قتل و دریافت این خبر به پلیس آگاهی، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

جامعه قتل به خاطر ۲۰ میلیون تومان/ قاتل: چاقو را فرو کردم و ...

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک قاتل در غرب استان تهران خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در پی وقوع یک فقره قتل و دریافت این خبر به پلیس آگاهی، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با بررسی صحنه جرم دریافتند مردی با وجود جراحت عمیق در قسمت ران پای چپ به دلیل خونریزی بالا فوت کرده است. کارآگاهان با استفاده از تحقیقات میدانی و اطلاعاتی دریافتند؛ مقتول خودش را با پای زخمی به نزدیکی ساختمانی در یکی از محله‌های غرب استان تهران می‌رساند، اما به دلیل خونریزی بالا فوت می‌کند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: یکی از اقوام درجه یک مقتول پس از دعوت به اداره دهم پلیس آگاهی اظهار داشت؛ مقتول تبعه خارجی است و پس از عزیمت به ایران با من تماس گرفت و گفت که در یک محل ساکن شده، اما پس از آن دیگر خبری از وی نشد، اما ناگفته نماند که مقتول با یکی از دوستانش در زمان حضور در کشور مبدا اختلاف داشته و به او مشکوک هستیم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه کارآگاهان پس از تحقیقات از محل حادثه و تطابق تصویر قاتل با دوست مقتول موفق شدند قاتل را شناسایی کنند، عنوان کرد: کارآگاهان در یک عملیات با استفاده از اصل غافلگیری موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به اداره دهم انتقال دهند.

سردار علی ولیپور گودرزی در ادامه گفت: قاتل در بازجویی‌های اولیه صراحتاً به ارتکاب قتل معترف شد و اقرار داشت؛ با مقتول بر سر ۲۰ میلیون تومان وجه اختلاف داشتیم و وی هر زمان حرف از پرداخت بدهی می‌شد با من درگیر و مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌داد، تا اینکه یک روز من را به یک مهمانی دعوت کرد و هنگامی که از مهمانی خارج شدیم بحث بدهی اتفاق افتاد و با یکدیگر درگیر و من وی را با یک ضربه چاقو به ران پایش مجروح کردم و از صحنه متواری شدم.

این مقام انتظامی در پایان نیز خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، به جرم قتل عمدی به زندان معرفی شد.

منبع: برترین ها

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها