|
کدخبر: 186988

تعطیلی تهران تمدید شد؟

وضعیت بحرانی کرونا،رعایت نشدن پروتکل ها در سطح شهر و سرعت پایین واکسیناسیون کرونا دست به دست هم می دهند تا کلانشهرها را به تعطیلی بکشاند!

جامعه تعطیلی تهران تمدید شد؟

پیشنهاد تعطیلی ۲ الی ۳ روزه تهران و کرج از طرف وزیر کشور در شرایطی در رسانه ها مخابره می شود که در سمتی دیگر نیز استاندار تهران از بستری شدن ۷ هزار بیمار کرونایی در تهران خبر می دهد.

واکسیناسیون طبق برنامه پیش نرفت

طبق گفته علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در خصوص انجام واکسیناسیون طبق برنامه اعلام شده از طرف وزارت بهداشت پیش نرفته ایم و از برنامه اعلام شده ۲ هفته عقب هستیم. با توجه به جمعیت کشور میزان واکسیناسیون انجام شده،به هیچ وجه متناسب پیش نرفته است.

مشاغل آسیب دیده  از کرونا حمایت نشدند

در هفته های اخیر شاهد بودیم که اعمال محدودیت ها در مشاغل مختلف با توجه به افزایش شهرهای قرمز کرونایی در کمتر گروهی مورد توجه بوده است و اوضاع فعالیت ها همچون سابق ادامه داشته است. مشاغل مختلف به دلیل عدم حمایت از طرف دولت، ناچار به ادامه فعالیت هستند. کمک های مالی دولت به مشاغل آسیب دیده از کرونا در سال گذشته تنها ۷ درصد شامل متضرران شده است و این آمار بسیار ناچیز در برابر ضرر مالی مشاغل است.

سفر ممنوع شد!

با توجه به تعطیلی پیش رو در انتهای هفته جاری،پیش بینی اقدام به سفر از طرف هم وطنان بسیار بالاست اما طبق دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا ورود و خروج از شهرهای قرمز ممنوع اعلام شده است. طبق گفته وزیر کشور نیروی انتظامی موظف است، متخلفانی که قصد خروج یا ورود به شهرهای قرمز  دارند،از مسیر برگرداند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...