|
کدخبر: 161410

ابتکار جالب یک رستوران در کویت

یک رستوران فست فود در کویت پس از آنکه دولت مکان‌های غذا خوردن را به دلیل کرونا ممنوع کرد و میزهای مستطیلی را متناسب با اتومبیل طراحی کرد، جایی که غذا و نوشیدنی را می‌توان روی آنها قرار داد، مشتریان خود را با تهیه غذا و نوشیدنی در داخل ماشین خود متعجب کرد. که مشتری می‌تواند غذای خود را بدون احساس پریشانی بخورد.

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه‌های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

ابتکار_رستوران

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران‌های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می‌کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه‌های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به‌دست می‌شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.

 

منبع: نشان

ارسال نظر