|
کدخبر: 160478

رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد

رییس شورای شهر قزوین به دلیل برخی اتهامات بازداشت شده است مقامات قضایی اظهار نظر رسمی به این خبر نداشته اما خبر در میان کاربران فضای مجازی دست به دست می شود.

جامعه رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد

رئیس شورای شهر قزوین به دلیل برخی اتهامات بازداشت شده و هنوز هم در بازداشتگاه به سر می‌برد.

گرچه هنوز مقامات قضایی استان اظهار نظر رسمی پیرامون بازداشت رئیس شورای شهر قزوین نداشتند، اما این خبر در فضای مجازی و میان کاربران استان دست به‌دست می‌شود.

همچنین فرج الله فصیحی رامندی عضو شورای شهر قزوین نیز در این خصوص  اظهار کرد: ما نیز از طریق فضای مجازی خبر بازداشت رئیس شورای شهر را دریافت کردیم و آن گونه که از پیش زمینه‌های این ماجرا نیز اطلاع دارم، بازداشت وی به موضوعات داخل شورا و ایفای وظایف نمایندگی شورا بر نمی‌گردد و به فعالیت او در خارج از شورای شهر مربوط می‌شود.

سیده منیره قوامی سخنگوی شورای شهر قزوین نیز از بازداشت حکمت الله داوودی اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: به محض کسب خبر در تلاش بودم که با رئیس شورا صحبت کنم، اما تلفن او و اعضای خانواده از دسترس خارج شده و امکان صحبت تلفنی با ایشان را نداشتم و اطلاع دیگری در این خصوص ندارم.

 

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    فقط این میدونم یاستارالعیوب خداوندستاراس ت اگررسانه ای نمیشدبهتربودانطورابرویی بر ای خانواده شخص خاطی نمیمونه من نمیگم که مجازات نشوندنه اینجورنمیشوددهان مردم راب ست والسلام

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...