|
کدخبر: 146887

دستگیری سارقان ساعت ۲۰:۳۰!

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری دو متهم به سرقت‌های خیابانی توسط ماموران کلانتری ۴۰ نجفی خبر داد.فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری دو متهم به سرقت‌های خیابانی توسط ماموران کلانتری ۴۰ نجفی خبر داد.

جامعه دستگیری سارقان ساعت ۲۰:۳۰!

عباس صارمی ساداتی ابراز کرد: ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته یک فقره زورگیری در محدوده بلوار کوثر به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و تیم گشت کلانتری ۴۰ نجفی بلافاصله در محل مورد نظر حاضر شدند

وی افزود: شاکی پرونده به پلیس اظهار داشت از سوی دو نفر مورد حمله و ضرب و شتم واقع شده و گوشی تلفن همراهش را زورگیری کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: پلیس با اقدامی ضربتی یکی از عاملان این سرقت خشن را شناسایی و دستگیر کرد و تلاش برای به دام انداختن همدست فراری او ادامه دارد.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: تیم تجسس کلانتری نجفی همچنین یکی از عاملان دستبرد به ساختمان های در حال ساخت را شناسایی و در حالی که قصد فرار داشت برای دستگیری او وارد عمل شدند.

وی گفت: متهم که در برابر ماموران انتظامی مقاومت نشان می داد بدون توجه به دستور ایست پلیس با خودرو سواری پراید مسروقه از صحنه متواری شد.

صارمی ساداتی تصریح کرد: ماموران کلانتری نجفی با استفاده از قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی کردند و پس از طی مسافتی کوتاه در تعقیب و گریز، به سمت خودرو تیراندازی و با توجه به اصابت گلوله به لاستیک پراید، خودرو با دیوار یک ساختمان برخورد کرد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهم که زخمی شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت و ماموران انتظامی در بازرسی اولیه از خودرو سه باطری، دو دستگاه ضبط و پخش و دیگر وسایل را کشف کردند.

وی با اشاره به این مطلب که تاکنون پنج مالباخته این پرونده شناسایی شده اند، گفت: تحقیقات ادامه دارد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر