|
کدخبر: 134278

دستگیری راهزنان مسلح در جاده های خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان اعضای باند ۸ نفره سارقان مسلح جاده ای دستگیر شدند.

جامعه دستگیری راهزنان مسلح در جاده های خوزستان

سردار سیدمحمد صالحی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه جاده ای خودرو، محموله و احشام در سطح محورهای مواصلاتی استان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در استان گفت: مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی و پلیس شهرستان شوش با انجام کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، اعضای این باند ۸ نفره را در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش شناسایی و بلافاصله به محل اختفاء سارقان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیات های جداگانه و هدفمند اعضای این باند را در مخفیگاهشان دستگیر‌ کردند، افزود: در تحقیقات اولیه پس از اعتراف یکی از سارقان مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.

سردار صالحی اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و ۳ دستگاه موتورسیکلت به کار رفته در سرقت ها، یک قبضه اسلحه شکاری و مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

 

منبع: کارگر آنلاین
  • ایمان رضای ارسالی در

    موقع که مردم کشته باشند دردی می کنند سرق ت می کنند همش سر یک لقمه نون است

ارسال نظر