|
کدخبر: 119175

شروین قربانی یک وسوسه شیطانی

مدتی از طلاق زن و مرد جوان گذشته بود که آنها بار دیگر برای شکایت از پسر همسایه که فرزند چهارساله شان را مورد آزار شیطانی قرار داده بود در کنار یکدیگر قرار گرفتند و به اداره پلیس رفتند.

جامعه شروین قربانی یک وسوسه شیطانی

مدتی قبل زن و مردجوان با مراجعه به پلیس شکایت خود را از پسر هجده ساله همسایه به خاطر تجاوز به پسر بچه چهارساله شان به نام شروین مطرح کردند.

پدر شروین در طرح شکایت خود به ماموران پلیس گفت: چند ماه قبل من و همسرم طلاق گرفتیم و قرار شد شروین نزد من باشد و آخر هفته‌ها مادرش به او سر بزند.اما من درگیر کار بودم و زیاد فرصت نمی‌کردم در کنار شروین باشم و به او رسیدگی کنم.

تجاوز به شروین فاش شد

در این لحظه مادر شروین با گریه گفت: آخر هفته قبل وقتی شروین را به خانه خودم بردم، او با گریه به من گفت که از پسر همسایه پدرش می‌ترسد. فرزندم حال روحی خیلی بدی داشت و می‌گفت چند بار وقتی پدرش خانه نبوده و شروین در خانه تنها بوده است؛ پسر همسایه به بهانه‌ای به خانه وارد شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در حالی که رسیدگی به شکایت زن و مرد جوان در دستور کار قضایی قرار گرفته بود، دستور معاینه کودک چهارساله در پزشکی قانونی صادر شد. همچنین پسرهمسایه برای ادای توضیحات و انجام روند تحقیقات به دادگاه احضار شد.

با شکایت پدر و مادر شروین، متهم به زودی در دادگاه پای میز محاکمه از خود دفاع خواهد کرد.

منبع: رکنا

ارسال نظر