|
کدخبر: 166907

ضربه غافلگیرکننده یمن به عربستان

منابع یمنی از عملیات غافلگیر کننده نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن علیه نظامیان ارتش سعودی در جنوب عربستان خبر دادند و اینکه نظامیان سعودی با برجای گذاشتن تسلیحات خود پا به فرار گذاشتند.

بین‌الملل ضربه غافلگیرکننده یمن به عربستان

 اداره اطلاع رسانی جنگ وابسته به انصارالله یمن از عملیات موفق نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران ارتش عربستان در محور« الطلعه» در محور نجران در جنوب عربستان خبر دادند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیاتی غافلگیرکننده و پس از عملیات شناسایی دقیق مواضع نظامیان سعودی در منطقه «الطلعه» در نجران، ضربات مهلکی به ارتش عربستان وارد کردند.

این عملیات به اندازه ای  برای نیروهای ارتش عربستان غافلگیر کننده بود که آنها چاره‌ای جز فرار نداشتند و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به تعقیب آنها پرداختند.

المسیره گزارش داد: عملیات علیه مزدوران با وجود صعب العبور بودن منطقه، در مدت زمان اندک به فتح مواضع ارتش عربستان در این محور منجر شد و نظامیان سعودی با برجای گذاشتن سلاح خود پا به فرار گذاشتند.

فرمانده ارشد نیروهای «هادی» بر اثر کرونا نمرده بلکه کشته شده است

منابع یمنی اعلام کردند که «سیف الشدادی» فرمانده تیپ ۱۵۹ نیروهای «هادی» آنگونه که گفته شده بر اثر کرونا نمرده بلکه در بیمارستانی خصوصی ترور شده است.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...