کدخبر: 89984

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

گسترش نیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 8هزار و 639واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 7میلیارد و 151میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 5هزار و 151میلیارد تومان در 696هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کارخانجات تولیدی شهید قندی، پارس الکترونیک و شیر پاستوریزه پگاه اصفهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1501میلیون ورقه به‌ارزش 14028میلیارد تومان در 176هزار نوبت، آیفکس 77واحد افت کرد و در ارتفاع 6505واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکاریل، صنعتی بهپاک و پاکدیس افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر