|
کدخبر: 200315

پنج نماد برتر بورسی در معاملات امروز (۲۲ شهریور)

امروز معامله‌گرها ۲۱۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و چهار درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری هامون صبا معامله شد.

روز جاری در مجموع حدود ۶هزار و ۷۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شبندر»، «فولاد»، «خودرو» و «دی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در سومین روز هفته معادل ۲۱۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس پس از معاملاتی به ارزش ۱۳۰میلیارد تومان دوم شد و فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام مواد اولیه دارویی البرز بالک (دبالک) با رشد ۱۰.۴درصدی قیمت پس از بازگشایی، کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۷۴۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با معاملات ۶۹۰میلیارد تومانی دوم شد و «سرمایه گذاری‌ها» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز چهار درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری هامون صبا (وهامون) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در هفت سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۶۴نماد نخست اختصاص داشت.

بیشترین+ارزش+معاملات+00.06.22

رتبه+بندی+ارزش+معاملات+00.06.22.gif

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...