|
کدخبر: 196730

خبر مهم رییس سازمان بورس برای سهامداران

همزمان با نخستین حضور وزیر جدید اقتصاد در جلسه شورای عالی بورس، مصوب شد تا از این پس، سهامی که توسط دولت در بورس عرضه می‌شود توسط صندوق توسعه بازار بازارگردانی شود

بورس خبر مهم رییس سازمان بورس برای سهامداران

دکتر دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام این خبر افزود: امروز در جلسه شورای عالی بورس که با حضور وزیر جدید اقتصاد برگزار شد مصوب شد تا از این پس طبق این مصوبه، سهامی که در مکانیسم عرضه اولیه توسط دولت در بورس عرضه می‌شود، توسط صندوق توسعه بازار بازارگردانی شود.

وی افزود: پیش از این، این عرضه‌ها بازارگردان نداشتند، اما در این جلسه تصویب شد تا ضمن اختصاص سهمیه‌ای از عرضه‌های اولیه دولت به صندوق توسعه بازار، این صندوق متعهد شود که تا یکسال تعهدات بازارگردانی سهام عرضه اولیه دولت را برعهده بگیرد.

وی گفت: جلسه امروز اولین جلسه‌ای بود که با حضور وزیر جدید اقتصاد برگزار شد و در جریان آن ضمن معارفه اعضای شورا و بیان دغدغه آن‌ها در مورد بازار سرمایه، طبق روال جلسات شورای عالی بورس، گزارشی نیز از وضعیت بازار ارائه و نظرات اعضای شورا در خصوص آن بیان شد.

 

منبع: ایلنا
  • ناشناس ارسالی در

    شاخص بورس فقط با بی ارزش کردن پول ملی ر شد میکند نه با تولید و سازندگی . این حما یتهای تورمی از بور س چرا ادامه دارد . آی ا میخواهید با ایجاد بن بست دوباره مردم را ازبورس فراری دهید .یا تمایل به اقتصاد ونزوئلایی دارید . مگر دولت چقدر از افزا یش تورمی بور س نفع میبرد . که پول ملی ر ا بی حرمت کنیم . بفکر جامعه فقیر خودباشی م.

  • ناشناس ارسالی در

    گ. , و ز برابر گوز خرما و نرخ بازار

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...