|
کدخبر: 153648

اگر کارت اعتباری سهام عدالت می خواهید بخوانید

یک مقام مسئول در نظام بانکی گفت: از امروز دارندگان سهام عدالت با مراجعه به سامانه طراحی شده در دو بانک ملی و تجارت می‌توانند ۵۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را کارت اعتباری بگیرند.

بورس اگر کارت اعتباری سهام عدالت می خواهید بخوانید

موسوی، مقام مسئول در نظام بانکی در نشست خبری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک ملی پرداخت تسهیلات به دارندگان سهام عدالت را آغاز کرده و اخیراً بعد از گذشت چندماه، از امروز آمادگی وجود دارد که بر بستر غیرحضوری در بانک ملی، تسهیلات برای دارندگان سهام عدالت پرداخت شود.

وی افزود: مردم برای دریافت این تسهیلات نیاز به مراجعه به شعب این بانک ندارند و متقاضیان صرفاً با ارسال مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی خود در سامانه طراحی شده، می‌توانند درخواست خود را ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن و پس از دو تا سه روز کاری، کارت اعتباری خود را دریافت کنند.

موسوی گفت: مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۳ ساله است و هیچ‌گونه مدرک یا ضامنی غیر از موارد اعلام شده (مدارک هویتی)، نیاز نیست و سهام عدالت ضامن این وام خواهد شد.

وی گفت: متقاضیان اگر در بازده زمانی یک ماهه تسهیلات دریافتی را باز پس دهند، هیچ‌گونه کارمزد و یا هزینه‌ای از آنها دریافت نخواهد شد.

وی گفت: حسب دستورالعمل‌ها، کارت اعتباری برای دارندگان سهام عدالت ارائه خواهد شد و این کارت برای همه دارندگان سهام عدالت از امروز آماده است و همه اقدامات نیز انجام شده است.

 

منبع: مهر
  • سیما ارسالی در

    کاش میتونستم بلاکتون کنم که اینقد پیام ندید

  • معلول شدیدمحمدجوکار با کد ملی4390260995 ارسالی در

    با سلام،بنده چندسال پیش تمام وکمال مدارک هویتی شخصی و حساب بانکی باشماره شباءراد رکافی نت دقیقأثبت کردم وحتی3مرحله هم سرا زیرشدن است و برداشت کردم،پس چه لزومی برا ی ثبت نام مجددبایدداشته باشم،شماره تلفن0 9376567445هم همان شماره خطی که بنام خودم هستش و اعلام شده،کم مردم روبا30/40هزارت ومن ایجابی برادران قاچاقچی

  • ناشناس ارسالی در

    به قران قسم سامه هم دروغه فقط سروکاریه م ردم ببخته اینها به دروغ گفتن اعتیاد دارن

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...