|
کدخبر: 148952

سرمایه مردم در بورس آب رفت، فکری کنید!

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بازار بورس خواستار اقدام فوری برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر مردم شد.

بورس سرمایه مردم در بورس آب رفت، فکری کنید!

علی اصغر عنابستانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس‌جمهوری و وزیر اقتصاد، بیان کرد: باتوجه به وضعیت بازار بورس تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس آوردند، بیشتر آب نرفته فکری عاجل کنید. تخلف برخی از افراد و دخالت‌های نابجا در بورس وضعیت آن را به این روز درآورده است. امروز زمان آزمون مجلس است. مردم از ما می‌پرسند که مجلس چه می‌کند؟ اگر وزیر اقتصاد نمی‌تواند یا نمی‌خواهد کاری کند مجلس باید ورود کرده و از ابزار قانونی خود استفاده کند.

وی در ادامه در تذکری به وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: همچنان مشکل کمبود روغن خوراکی، کود و نهاده‌های دامی و کشاورزی حل نشده و مردم با مشکل مواجه هستند. اقدامی عاجل در این حوزه انجام دهید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکری به وزیر کشور، تصریح کرد: شما مسئول تامین امنیت کشور هستید. ناامنی در سبزوار بیداد می‌کند. ۵ ماه است که ما فرماندار نداریم.

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    همه دارن دنبال مقصر سقوط و ریزش بورس میگ ردن!!!!!!! دولت ، مجلس و......واقعا" ; نمیدونن عامل و مسبب سقوط بورس کی هست ؟؟ احتمالا" بابا پنجعلی بیچاره هست .!!!!!

ارسال نظر