|
کدخبر: 146282

رایگان کد سجام دریافت کنید!

عضو ستاد اطلاع رسانی سهام عدالت گفت: ثبت نام افراد برای دریافت کد بورسی در سامانه سجام در سراسر کشور رایگان شده است.

بورس رایگان کد سجام دریافت کنید!

مهدی نعمتی اظهارکرد: پس از اعلام رایگان شدن ثبت نام در سجام در همین مدت زمان بیش از ۲۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر برای دریافت کد بورسی از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند خود اقدام کرده‌اند.

وی تاکید کرد: هر فردی می‌تواند با استفاده از گوشی هوشمند نسبت به اخذ کد بورسی برای سایر اعضای خانواده خود اقدام کند و نیاز نیست به بانک یا دفتر پیشخوان مراجعه کند.

چهار میلیون و ۲۰۰ هزار نفر سهام عدالت خود را فروخته اند

عضو ستاد اطلاع رسانی سهام عدالت کشور گفت: تاکنون بیش از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار نفر سهام عدالت خود را فروخته‌اند و سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر پول خود را بطور کامل دریافت کرده‌اند.

نعمتی اظهارکرد: همچنین پرداخت پول سهام عدالت به برخی از این افراد نیز در دست اقدام است.

وی افزود: این در حالی است که ۲۵۰ هزار نفر نیز از فروش سهام عدالت خود پشیمان شده و لغو سفارش فروش داده‌اند.

سهام عدالت به فرمان مقام معظم رهبری آزادسازی شد

نعمتی گفت: سهام عدالت پس از ۱۵ سال به فرمان مقام معظم رهبری آزادسازی و هزاران میلیارد تومان سرمایه آزادسازی شد.

وی افزود: این در حالی است که با برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری برای افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند می‌توان در بحث عمران استانی و جهش تولید و کمک به معیشت افراد بی‌بضاعت کمک کرد.

وی تاکید کرد: اکنون شرایطی فراهم شده است که با تشکیل شرکت سرمایه گذاری، می‌توان از این منابع مهم برای استان استفاده کرد.

وی اضافه کرد: همچنین مردم می‌توانند عملکرد خودشان را با استان‌های مجاور مقایسه کنند و هیات مدیره می‌تواند ۳۰ درصد سهام را بفروشد و در امر اقتصاد و تولید استان سرمایه‌گذاری و مشارکت کند.

نعمتی گفت: بر اساس مصوبه شورای‌عالی بورس هیچ کدام از استان‌های کشور مکانی برای برگزاری انتخابات و رای گیری مجامع به‌صورت حضوری ندارند به همین دلیل این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی اظهارکرد: اکنون ۱۰ شرکت انتخابات خود را به‌صورت الکترونیکی برگزار کرده‌اند و اگر مردم استان مشارکت کنند که حد نصاب افراد دارای کد بورسی به ۵۰ درصد برسد این انتخابات ۲۴ دیماه جاری در ایلام برگزار می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد: با پای کار آمدن مردم برای حضور در این انتخابات، مجمع شرکت سرمایه‌گذاری استان تشکیل و از سرمایه‌های مردم صیانت شود.

 

منبع: ایرنا
  • ناشناس ارسالی در

    شمارو به خدا امکان ویرایش از مستقیم به غ یر مستقیم فراهم کنید بخدا بیسوادیم بدبخت یم چرا توجه نمیکنید چرا فکری به حال ما ب رنمیدارید توانایی مدیریت کردن نداریم این ظلمه که شما سکوت کردین از این گروه چیزی نمیگید

ارسال نظر