|
کدخبر: 145886

این سهام امروز پایین ترین سود را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، همکاران سیستم و سپنتا در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توسعه سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، صنایع چوب خزر کاسپین و عطرین نخ قم در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز پایین ترین سود را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار بورس با افت ۲۴هزار و ۲۷۲واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۵۰هزار و ۲۱۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۸۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۰هزار و ۴۹۱میلیارد تومان در یک میلیون و ۵۴۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، همکاران سیستم و سپنتا بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان خاش، بورس کالای ایران و کارتن ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۷۷۶میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۷۵۸میلیارد تومان در ۷۵۵هزار نوبت، آیفکس ۱۴۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۳۸۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توسعه سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، صنایع چوب خزر کاسپین و عطرین نخ قم بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های فرابورس ایران، پتروشیمی ارومیه و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر