|
کدخبر: 322334

بازار خودرو / قیمت خودرو / فروش خودرو

عیدی ویژه مدیران خودرو برای متقاضیان / این خودرو ها را از دست ندهید

از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲، مدیران شرکت خودرو فروش پیشرفته شروع به عرضه ۵ محصول از مجموعه خود از طریق نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور نموده‌اند. طبق برنامه، تمامی خودروها با مدل ۱۴۰۳ به مشتریان تحویل داده خواهند شد. حداکثر زمان تحویل خودروها نیز ۹۰ روز پس از واریز مبلغ خواهد بود.

اقتصاد عیدی ویژه مدیران خودرو برای متقاضیان / این خودرو ها را از دست ندهید

۵ خودرو تیگو ۸ پرو‌ای پلاس، تیگو ۸ پرو مکس‌ای ای، آریزو ۶ پرو، فونیکس اف ایکس و تیگو ۷ پرو پرمیوم محصولاتی هستند که در این طرح عرضه می‌شوند. نکته مهم آن است که علاوه بر فروش نقدی، امکان خرید این خودروها به‌صورت قسطی هم فراهم شده است. عرضه خودروها در قالب سه طرح عادی، گروهی و جایگزینی صورت می‌گیرد. در جدول زیر می‌توانید شرایط ثبت نام برای خرید خودروها در قالب طرح‌های مختلف را مشاهده کنید.

نام خودرو

پیش پرداخت عادی (درصد)

پیش پرداخت گروهی یا جایگزینی (درصد)

لیزینگ / بانک

تیگو 8 پرو e پلاس

60

50

بانک صادرات

تیگو 8 پرو مکس IE

75

65

بانک شهر

آریزو 6 پرو

60

50

بانک شهر

فونیکس FX

60

50

بانک شهر

تیگو 7 پرو پرمیوم

60

50

بانک شهر و صادرات

در اطلاعیه مدیران خودرو دقیقا مشخص شده که از هر یک از خودروها چه تعداد در قالب طرح‌‌های سه‌گانه فوق عرضه خواهد شد. جدول زیر اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نام خودرو

طرح عادی

طرح گروهی

طرح جایگزین

نقدی

اقساط

نقدی

اقساط

نقدی

اقساط

تیگو 8 پرو e پلاس

116

49

42

18

53

22

تیگو 8 پرو مکس IE

231

99

84

36

105

45

آریزو 6 پرو

385

165

140

60

175

75

فونیکس FX

385

165

140

60

175

75

تیگو 7 پرو پرمیوم

385

165

140

60

175

75

 

همان‌طور که مشاهده می‌کنید در مجموع تعداد خودروهای عرضه شده از سوی مدیران خودرو در این طرح محدوده است. تیگو ۸ پرو e پلاس در مقایسه با سایر محصولات با تعداد کمتری عرضه می‌شود. برای مشاهده آدرس نمایندگی‌های مدیران خودرو به‌منظور کسب اطلاع درباره نرخ خودروها می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

 

منبع: همراه مکانیک
 • ناشناس ارسالی در

  پیش فروش یعنی خرید مثل وعده کوروش کمپانی. مردم آگاه باشید دیگه کلاه سرتان نرود. پیش فروش معنی نداره. مدیر عامل هر شرکتی برای مخارج خود و ریخت و پاش وهده پیش فروش می دهد و بعد از لفت و لیس به تعهدات خود عمل نکرده بر کنار می شود و وعده طولانی و سرمایه با روند بازار و افزایش کارخانه پوچ می شود.

 • مجبد ارسالی در

  شما لطف کنید قطره چکانی فروش نکنید عیدی پیش کش، مشخصه که جمع کردین همه رو سال جد ید با نرخ بسیار بالاتر بدین تو بازار. تا زه کلا قید اقساطی رو زدین و نقد هست.بیچا ره ملت ایران

 • سیامک ارسالی در

  با سلام.دوستان من دیماه پول واریز کردن.ب ه امید قولی که دادن..خودروی نقدی ۳۰ روزه ..الان ۷۵ روزه که انتظار میکشیم..و هر با ر تماس که میگیریم به جوابی حق بجانب ..جو اب ما را میدن..ما ایرانی ها همیشه براحتی در هر زمینه ای فریب میخوریم..حالا در هر زمینه...فریب نخورید....

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها