|
کدخبر: 186057

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۲۳)

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز سه‌شنبه ۳۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۲۳)

در معاملات امروز -چهارشنبه بیست و سوم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار نزولی شد و ۳۰۰ تومان کاهش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با کاهش ۱۴۱ تومانی به ۲۳ هزار و ۹۵۹ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۳۴۱ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۱۹۹ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با کاهش ۲۳۲ تومانی نسبت به روز سه‌شنبه ۲۸ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۹ هزار و ۳۷۲ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۹ هزار و ۱۳۸ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۱۹۰ تومان افزایش داد و ۲۴ هزار و ۲۸۲ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۱۵۲ تومان کاهش یافت و در نیمه روز به ۲۹ هزار و ۱۳۸ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز سه‌شنبه ۳۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۵۵۰ تومان افت کرد و ۲۸ هزار و ۸۵۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۶۷۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز سه‌شنبه افت ۸۰ تومانی داشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...