|
کدخبر: 184203

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۱۵)

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۵ هزار و ۱۲۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۱۵)

در معاملات امروز -سه‌شنبه پانزدهم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار صعودی شد و بار دیگر به کانال ۲۵ هزار تومانی صعود کرد.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۵۳۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با کاهش ۱۷ تومانی به ۲۴ هزار و ۵۱۳ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۷۷۶ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۷۵۸ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز دوشنبه ۲۹ هزار و ۳۹۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۹ هزار و ۶۹۴ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۹ هزار و ۶۸۳ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز دوشنبه ۵ تومان کاهش داد و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۱۰ تومان کاهش یافت و در نیمه روز به ۲۹ هزار و ۵۸۲ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۵ هزار و ۱۲۰ تومان مبادله شد. قیمتیورو نیز تغییری نکرد و ۲۹ هزار و ۶۵۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۸۰۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...