|
کدخبر: 183436

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۱۲)

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۱۲)

در معاملات امروز -شنبه دوازدهم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار اندکی نزولی شد و ۵۰ تومان کاهش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افزایش ۴۱ تومانی به ۲۴ هزار و ۶۹۱ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۹۹۷ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۹۳۸ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با کاهش ۳۸۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۲۹ هزار و ۲۷۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۹ هزار و ۷۹۵ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۹ هزار و ۵۶۲ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز پنجشنبه ۷۷ تومان کاهش داد و ۲۴ هزار و ۹۰۲ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۲۵۷ تومان کاهش یافت و در نیمه روز به ۲۹ هزار و ۵۴۸ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۲۰ تومان افزایش یافت و ۲۹ هزار و ۸۶۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۸۶۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز پنجشنبه ۲۰ تومان افزایش داشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...