|
کدخبر: 151183

آخرین قیمت دلار، سکه و طلا (۹۹/۱۱/۱۲)

قیمت سکه امروز افزایش یافت و به ۱۱،۱۵۰،۰۰۰ (یازده میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسید. قیمت طلا و دلار هم افزایش یافت.

اقتصاد آخرین قیمت دلار، سکه و طلا (۹۹/۱۱/۱۲)

بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلا، سکه و دلار نسبت به روز گذشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱،۱۰۱،۵۰۰ (یک میلیون و یکصد و یک هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۱.۶۶ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۱.۶۱ درصدی، از ۴،۶۹۲،۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و نود و دو هزار) تومان به ۴،۷۶۹،۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و شصت و نه هزار) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۴،۴۵۰ (بیست و چهار هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۶۱ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با افزایش ۲.۳ درصدی، از ۲۳،۰۱۵ (بیست و سه هزار و پانزده ) تومان به ۲۳،۵۵۷ (بیست و سه هزار و پانصد و پنجاه و هفت ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

در بازار امروز یورو در بازار آزاد نسبت به روز قبل، با ۴۱۳ تومان افزایش، ۲۹،۹۲۰ (بیست و نه هزار و نهصد و بیست) تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت پوند امروز

پوند امروز با افزایش ۱.۳۸ درصدی، از ۳۳،۳۳۹ (سی و سه هزار و سیصد و سی و نه ) تومان به ۳۳،۸۰۶ (سی و سه هزار و هشتصد و شش) تومان رسید.

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل، با ۷۰ تومان افزایش، ۶،۷۷۰ (شش هزار و هفتصد و هفتاد ) تومان نرخ‌گذاری شد.

آخرین نرخ لیر ترکیه

لیر ترکیه امروز با افزایش ۱.۱۹ درصدی، از ۳،۳۱۰ (سه هزار و سیصد و ده ) تومان به ۳،۳۵۰ (سه هزار و سیصد و پنجاه ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

همچنین دلار استرالیا با افزایش ۱.۴۲ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۹،۰۱۰ (نوزده هزار و ده ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا در بازار داخلی هم ۱۹،۲۸۳ (نوزده هزار و دویست و هشتاد و سه ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به ۱۱،۱۵۰،۰۰۰ (یازده میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۲.۲۴ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۶،۲۰۰،۰۰۰ (شش میلیون و دویست هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۸ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه امروز با افزایش ۱.۲۱ درصدی، از ۴،۰۵۰،۰۰۰ (چهار میلیون و پنجاه هزار) تومان به ۴،۱۰۰،۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه گرمی

همچنین هر سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز قبل، ۲،۳۰۰،۰۰۰ (دو میلیون و سیصد هزار) تومان معامله شد.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر