کدخبر: 107222

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ (۹۹/۰۴/۰۹)

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت به روز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی به حدود ۱۳ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان رسیده است.

اقتصاد ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ (۹۹/۰۴/۰۹)

در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزییات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه امروز به روزرسانی شده و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزییات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آنها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز گذشته ارزش سهام عدالتشان به ۱۳ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۷۵۱ تومان رسیده است. این رقم طی ۱۲ روز گذشته حدود ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رشد داشته است.

منبع: تسنیم
  • شاهین ارسالی در

    سلام yjcعزیز دلم مگه با حلوا حلوا کردن دهان شیرین میشه. لطفاً پی گیر پول فروش سهام مردم باشید که واقعاً بدبخت هستن وگرفتاری کمکشون باشید که چرا با گذشت بیش از یکماه هنوز نتوانستم پول رو واریز ویا باقیمانده ها رو تسویه کنن هر کسی ویا هر جایی که دراین کار دخیل است باید جوابگو باشد اصلاً سخنگو سهام آقای فهیمی را شما 10روزه دیدید ویا پیامی داده است باید بحال مردم گریست بخدا گرفتار وسفره زندگی هروز کوچکتر میشود. بگوید زودتر واریز نمایید از شما رسانه خوب تشکر

  • احسان ارسالی در

    خوب

  • ناصر ارسالی در

    بانک قوامین چه خبر

ارسال نظر