|
کدخبر: 197835

کتاب درسی دانش آموزان را از اینجا بخرید + لینک

آخرین مهلت ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی تا ۱۵ شهریور ماه اعلام شد.

آموزشی کتاب درسی دانش آموزان را از اینجا بخرید + لینک

 دانش آموزان تا ۱۵ شهریور فرصت دارند در سامانه ثبت سفارش کتب درسی به آدرس اینترنتی www.irtextbook.com (سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی) مراجعه کرده و برای ثبت نام کتاب های درسی اقدام کنند. لازم به ذکر است که بعد از انجام ثبت نام، تاریخ تحویل کتاب  به دانش آموزان برای تحویل کتاب های درسی از مدرسه، اعلام می شود.

مراحل ثبت نام تا دریافت کتاب های درسی

مدیران مدارس می بایست با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ثبت سفارش گروهی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان را انجام دهند تا دیگر نیازی به ارجاع دانش‌آموز یا اولیای دانش‌آموز به کافی نت‌ها نباشد. در صورت تمایل دانش آموز و یا اولیای دانش آموز می توانند ثبت نام فردی را در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی انجام دهند.

نحوه تحویل کتاب های درسی دانش آموزان

تحویل کتاب های درسی از اداره آموزش و پرورش منطقه به مدرسه، براساس سفارش های فردی یا گروهی پرداخت شده در سامانه انجام می شود.

تکلیف دانش آموزان ثبت نام نشده چیست؟

از منوی آمار فروش مدرسه، تعداد دانش‌آموزان باقی مانده و ثبت سفارش کتاب درسی نشده قابل مشاهده است و می توان نسبت به ثبت سفارش آنان اقدام کرد.

تکلیف دانش آموزان قبول نشده در پایه تحصیلی فعلی چیست؟

مدارس و دانش آموزان باتوجه به جدول تقویم زمانی، ثبت سفارش کتاب های سال تحصیلی جدید را بر فرض قبولی دانش آموز انجام دهند. در صورتیکهدانش آموز در پایه فعلی به نمرات قبولی نرسید، در زمان اصلاح سفارش امکان تغییر پایه وجود دارد.

هزینه کتاب های درسی از کجا مشخص می شود؟

دانش‌آموز یا اولیای دانش‌آموز موظف به پرداخت هزینه کتاب درسی برابر با قیمت پشت جلد (ثبت شده در سامانه) است؛ بنابریان، دریافت هرگونه وجه اضافی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. پرداخت وجه کتاب های درسی سفارش داده شده در سامانه به صورت اینترنتی با استفاده از کارت بانکی و از طریق درگاه پرداخت بانک انجام می شود.

کنترل ثبت سفارش کتاب های درسی از طریق سامانه

فرآیند فروش و توزیع کتاب‌های درسی کاملا الکترونیکی است و بر همین اساس کنترل ثبت سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان از طریق سامانه انجام پذیر است. لازم به یاد آوری است که درخواست ارائه نسخه چاپی (پرینت) برگ سفارش کتاب درسی از دانش‌آموز یا اولیای دانش‌آموز ممنوع است.

فرآیند ثب سفارش دانش آموز روی منوی مشاهده سفارش قابل مشاهده است. بر این اساس روی منوی مشاهده سفارش کلیک کرده و اطلاعات سفارش خود را مشاهده کنید.همچنین، کد پیگیری سفارش از طریق پیامک به شماره تلفن همراه دانش آموز (که در مرحله ثبت سفارش در سامانه ثبت شده است) ارسال می‌‌گردد.

ورود مدارس به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، از طریق سامانه سیدا انجام می شود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...