|

بخوانید :

کدخبر: 230591

فیلمی باورنکردنی از جادوگری در فوتبال ایران

یک مجری رادیو و تلویزیون به نام امیرحسین بابازاده در ارتباط با جادوگر ایذه ای، خود را نماینده یک باشگاه لیگ برتری معرفی کرده است.

‍‍‍‍‍‍
حجم ویدیو: 3.41M | مدت زمان : 00:00:29
ورزش

بابازاده از کسی که مدعی جادوگری و قدرت ماورایی است می خواهد قدرتش را اثبات کند. آن شخص در پاسخ چند فیلم برای این خبرنگار ارسال می کند. ویدیوهایی که در اینستاگرام امیرحسین بابازاده منتشر شده در این ویدیوها از خون آفتاب پرست می بینیم تا عروسک خط خطی شده و نوشته ها و اعداد عجیب و غریب؛ اما ویدیویی که در ادامه تماشا می کنید: جادوگر مدعی است با به زبان آوردن برخی عبارات عربی مار را از سطل ماست بیرون می کشد! جالب است که عباراتی که از زبان شخص حاضر در فیلم بیرون می آید عربی است اما وسط آن عبارات می گوید یا ایها المار!یا ایها المار که ما را یاد عربی صحبت کردن زنده یاد فتحعلی اویسی در سریال بدون شرح انداخت اما از خنده به این ویدیو که بگذریم نوبت تاسف خوردن می رسد!

فدراسیون که تکلیفش مشخص است. اصلا به آنها امیدی نیست. اما آقایان مربیان لیگ برتری، واقعا زشت است، به خدا که زشت است! شما از خانواده فوتبال هستید، استخوان خرد کرده فوتبال هستید، با سراغ جادوگر رفتن، با امید به جادوگر بستن به تمام سالهایی که در فوتبال زحمت کشیده اید، فحش می دهید! مربیان بسیاری داریم که دنبال یادگیری دانش روز فوتبال هستند و شبانه روز برای ارتقای قابلیت های فنی خود تلاش می کنند. اگر به خودتان رحم نمی کنید، لااقل به آبروی این مربیان رحم کنید و چوب حراج به اعتبار صنف خود و مربیانی که شریف کار می کنند، نزنید. حالا می فهمم چرا یک مربی جوان لیگ برتری می گفت:

با احترام مربیان شریف ایرانی، این اندک مربیانی که سراغ جادوگر می روند و حرف های یک مشت کلاهبردار را باور می کنند، باید از جامعه مربیان طرد شوند.

اگر سالهای قبل یک تیم و یک مربی و یک بازیکن سراغ خرافات می رفت، حالا متولی فوتبال که فدراسیون باشد در پی خوبان عالم است. حالا چند تیم و مربی با خوبان جنوب و شمال کار می کنند. حالا حتی مربی ای که اعتقاد به این کارها ندارد به ناچار دنبال باطل السحر می گردد تا در مستطیل سبز از ماورا ضربه نبیند!

با این فوتبال چه می کنید؟ فوتبالی و غیرفوتبالی تیشه را برداشته و به ریشه این فوتبال بخت برگشته می زنند.

گرایش به جادو، رمالی و خرافه کار را به جایی رسانده که یکسری کلاهبردار هم مدعی قدرت های ماورایی شده اند و مربیان سست ایمان و ضعیف النفس را تیغ می زنند. نمی دانیم این شخص که برای امیرحسین بابازاده فیلم فرستاده یکی از کلاهبرداران مدعی جادو و رمالی است یا مثل امیر اسکندری واقعا با رمل و اسطرلاب سر و کار دارد اما هرچه هست خوب می دانیم فوتبال جای این افراد نیست. آیا اراده ای برای بیرون راندن این افراد از فوتبال وجود دارد؟

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...