|

بخوانید :

کدخبر: 170124

مخالفت علنی مدیرعامل با اقدام بازیکنان فولاد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: استوری بازیکنان فولاد درباره وزیر با باشگاه هماهنگ نشده بود و با این کار شان خود را پایین آوردند.

ورزش مخالفت علنی مدیرعامل با اقدام بازیکنان فولاد

سعید آذری درباره ناراحتی اعضای فولاد از وزیر ورزش و جوانان و انتشار پستی مشترک مبنی بر تشکر نکردن وی از این تیم برخلاف سایر تیم‌های کشورمان توضیح داد: این کار بازیکنان غیرهماهنگ بود و نظر شخصی خودشان را گفتند. با باشگاه هماهنگ نشده بود و در جریان نبودم. اگر کاری با هماهنگی خودم باشد مسئولیتش را کامل می‌پذیرم. این اتفاق خودجوش از سوی بچه‌ها بود و بدون اطلاع کادر مدیریتی باشگاه صورت گرفت. شب گذشته هم با مدیر رسانه تیم صحبت کرده و توضیح خواستم.

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: اگر بخواهیم منصفانه به قضیه نگاه کنیم هیچ کس برای تیم بازنده دست نمی‌زند. اینکه در وزارت ورزش چه اتفاقی می‌افتد و به چه کسی تبریک می‌گویند در حوزه اختیارات من نیست که بخواهم اظهارنظر کنم. هیچ‌وقت شخصاً از کسی گلایه نکردم و اتفاق روز گذشته هم خودجوش بود. به نظر من بچه‌های فولاد برای ابراز ناراحتی خود مقداری عجله کردند. باز هم می‌گویم کسی برای بازنده دست نمی‌زند اما هواداران از عملکرد نسبی فولاد راضی بودند.

آذری درباره اینکه با این شرایط اگر در جریان قرار می‌گرفت اجازه انتشار چنین استوری به بازیکنان فولاد نمی‌داد گفت: اصلا کسی حق ندارد بدون هماهنگی با باشگاه چنین حرکاتی کند. خسته نباشید گفتن سلطانی‌فر و رئیس فدراسیون فوتبال یک موضوع شخصی است و بچه‌های ما با عجله کردن در انتشار استوری شأن خودرا پایین آوردند. باید پاسخگوی نقطه‌نظرات هواداران، اعضای هیأت مدیره و سهامداران باشیم. وقتی افرادی که ما را به چنین شکل حمایت می‌کنند از عملکرد فولاد رضایت نسبی دارند، همین موضوع سبب رضایت ما می‌شود.

وی اضافه کرد: البته این هم نظر شخصی من است و باز هم تأکید می‌کنم شأن خودمان را پایین آوردیم زیرا کسی برای بازنده دست نمی‌زند. خسته باشید یا نباشید گفتن اهمیتی ندارد. همانگونه که در زمان پیروزی هم مهم نیست چه کسی تبریک بگوید یا نگوید. وقتی مسئولیتی را پذیرفته‌اید باید کارتان را به بهترین شکل انجام بدهید و اگر به جز خودتان، خدا و افرادی که عملکردتان را مدنظر قرار می‌دهند رضایت داشته باشید کافی است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...