|

بخوانید :

کدخبر: 189175

امباپه: آرزویم قهرمانی در چمپیونزلیگ است

کیلیان امباپه در مصاحبه با مجله باشگاه پاری سن ژرمن از رویایش برای قهرمانی در چمپیونزلیگ با این باشگاه سخن گفت.

یک ماه به پایان نقل و انتقالات تابستانی باقیمانده و کیلیان امباپه به باشگاه پی اس جی و سرمربی خود مائوریسیو پوچتینو گفته است که قصدی برای تمدید ندارد. رویای امباپه بازی برای رئال مادرید است و هرچند بسیاری معتقدند امسال او شانسی برای جدایی ندارد ولی رئال خوشبین است تا روز پایانی انتقالات بتواند شیخ قطری را به فروش امباپه راضی کند.

اگر ستاره فرانسوی ماندنی شود و تمدید نکند، سال بعد به عنوان بازیکن آزاد می تواند راهی رئال شود ولی قطعا یک سال سخت در انتظارش خواهد بود و حتی احتمال تبعیدش به نیمکت نیز وجود دارد.

در روزهایی که شایعات انتقال امباپه بیش از گذشته به گوش می رسد، در تازه ترین شماره مجله پاری سن ژرمن مصاحبه ای از امباپه منتشر شده که او در آن از آرزویش برای قهرمانی با پی اس جی در لیگ قهرمانان سخن گفته است. تصویر امباپه و نیمار نیز روی جلد کار شده است:« رویایم قهرمانی در لیگ قهرمانان با پی اس جی است.»

برخی منابع گزارش داده اند که تاریخ انجام این مصاحبه ماه می و قبل از بازی برابر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته است. دیداری که با شکست پی اس جی همراه شد و این تیم به فینال نرسید.

امباپه اگر اتفاقی غیرمترقبه رخ ندهد، ۹ روز دیگر برابر تروا در لوشامپیونا به میدان خواهد رفت و در انتظار باز شدن روزنه ای برای جدایی می ماند.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...