|

بخوانید :

کدخبر: 162921

رودریگز: نمی ‌خواستم به رئال برگردم!

خامس رودریگز یک بار دیگر تایید کرد که تابستان ۲۰۱۹ با اتلتیکو مادرید به توافق نهایی رسیده بود.

تابستان ۲۰۱۹ خامس رودریگز پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشت اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت. او که می دانست مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شد و در نهایت پیشنهاد اتلتیکو برای او جذاب تر بود؛ به خصوص اینکه تمایل داشت در شهر مادرید بماند.

پس از شکست ۷-۳ رئال از اتلتیکو در بازی های پیش فصل، انتقال خامس به اتلتیکو هم منتفی شد. خامس فصل را در ترکیب اصلی رئال شروع کرد ولی پس از یک مصدومیت بد، دیگر نتوانست به ترکیب رئال برگردد.

او تابستان ۲۰۲۰ سرانجام به صورت رایگان از رئال جدا و راهی اورتون شد تا در این تیم به روزهای اوجش برگردد.

خامس در مصاحبه با "ESPN" و در مورد انتقال نافرجامش به اتلتیکو گفت: « فصل قبل در رئال چندان به من بازی نرسید و البته این را می دانستم که با زیدان شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی نخواهم داشت.

تابستان ۲۰۱۹ قراردادم با بایرن تمام شده بود ولی نمی خواستم به رئال برگردم. می توانم بگویم که تقریبا با اتلتیکو تمام کرده بودم. با دیه گو سیمئونه حرف زدم و او به من گفت که برایش بازیکن فوق العاده مهمی هستم و اینکه جایگاهم در اتلتیکو تضمین شده است ولی در نهایت رئال اجازه جدایی نداد. از فلورنتینو پرز(رئیس رئال) بپرسید که چرا مانع این انتقال شد. در مورد این مسائل شاید هرگز به درک درستی نرسید.»

 

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...