|
کدخبر: 311306

رفیق معروف گزینه تیم ملی والیبال شد

به نظر می‌رسد ویتال هاینن دوباره به جمع گزینه‌های جدی فدراسیون والیبال ایران برای هدایت تیم ملی اضافه شده است.

ورزش رفیق معروف گزینه تیم ملی والیبال شد

معمای بزرگ والیبال ایران هنوز حل نشده و مشخص نیست که چه کسی جایگزین بهروز عطایی خواهد شد. تیم ملی والیبال ایران در چند تورنمنت اخیر نتایج کابوس واری به ثبت رسانده و لازم است که یک سرمربی قابل انتخاب شود تا برای اندک شانسمان جهت رسیدن به رویای حضور در المپیک پاریس بجنگیم.

از زمان خداحافظی بهروز عطایی با تیم ملی والیبال ایران نام‌های متفاوتی به عنوان جایگزین احتمالی او مطرح شده است. از افرادی که در سال‌های اخیر همواره نام او در اطراف والیبال ایران وجود داشته سرمربی مشهور و بلژیکی دنیای والیبال یعنی ویتال هاینن است. کسی که بارها برای حضور در ایران چراغ سبز نشان داده اما هیچگاه این اتفاق رخ نداده است.

ویتالی-هاینن

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال خیلی به همکاری با ویتال هاینن علاقه نشان نمی‌دهد چرا که او را یک سرمربی پرحاشیه می‌داند اما هیچکس نیست که به توانایی‌های فنی این بلژیکی شک داشته باشد. اخیراً هاینن از جمع گزینه‌های والیبال ایران کنار گذاشته شد اما به نظر می‌رسد که او دوباره به شانس هدایت تیم ملی تبدیل شده و اصلاً بعید نیست که دوباره باب مذاکرات جدی برای حضور او در ایران آغاز شود.

دوشنبه جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد و گزینه‌های نهایی فدراسیون برای هدایت تیم ملی اعلام می‌شود. روبرتو پیازا در کنار لورنزو بلنجینی و رنان دال‌زاتو از بیشترین شانس برخوردارند اما نمی‌توان از کنار نام هاینن نیز گذشت.

منبع: ورزش۳

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...