|

بخوانید :

کدخبر: 218473

ستاره برزیلی به یک شرط استقلالی می‌شود

استقلال برای خوان کارلوس ویسنته کار سختی در پیش دارد.

ورزش ستاره برزیلی به یک شرط استقلالی می‌شود

خوان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی، یکی از گزینه های فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی این تیم است. بازیکنی که تا سال ۲۰۲۴ با نائوچیکو در سری B برزیل قرارداد دارد و گفته می شود بند فسخ او، ۳ میلیون یورو است. به ادعای رسانه های برزیلی، پیشنهاد نخست آبی های پایتخت برای جذب این بازیکن رد شده بود و استقلال پیشنهاد دومی را برای جذب خوان کارلوس ارائه داده است.

انتخابات ریاست باشگاه نائوچیکو ۵ دسامبر برگزار می شود و به همین دلیل نامزدهای کسب ریاست این باشگاه چند وقتی است که در برنامه یوتیوبی blog do torcedor حاضر شده و برنامه هایشان را شرح می دهند. روز گذشته دیوگنس براگا نایب رییس فعلی و یکی از نامزدهای کسب ریاست نائوچیکو در این برنامه حضور پیدا کرد و درباره ماجرای پیشنهاد استقلال سخنانی را به زبان آورد.

دیوگنس براگا در بخشی از صحبت هایش گفت:

    پیشنهاد نخست باشگاه ایرانی رد شد و آنها پیشنهاد دیگری را به مدیربرنامه های خوان کارلوس ارائه داده اند که ارزش مالی آن هنوز به دست ما نرسیده است. خوان تا سال ۲۰۲۴ با ما قرارداد دارد و او تنها پس از دریافت یک پیشنهاد غیرقابل چشم پوشی می تواند از تیم جدا شود. ما قرارداد فوق العاده ای با خوان داریم چرا که او شایسته این قرارداد است.

    برای من، او بهترین بازیکن سری B است که می تواند در بسیاری از تیم های سری A نیز بازی کند. او در نائوچیکو بسیار خوشحال است و من نیز بابت حضور او خوشحالم. من معتقدم تنها با رسیدن پیشنهاد خوبی که قابل رد کردن نباشد، می توان اجازه جدایی او را صادر کرد.

خوان کارلوس ویسنته بازیکن ۲۹ ساله نائوچیکو در این فصل عملکرد خوبی داشته و طبق داده های سایت سوفا اسکور، ارزشمندترین بازیکن سری B برزیل محسوب می شود. او در این فصل و تا به اینجای کار ۴۴ بازی برای نائوچیکو انجام داده که حاصل آن ۱۳ گل (۱۱ گل در سری B) و ۱۲ پاس گل داد (۹ مورد آنها در سری B) بوده است.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...