|

بخوانید :

کدخبر: 211396

ستاره استقلالی بمب یحیی می شود؟

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران شرکت کرد.

ورزش ستاره استقلالی بمب یحیی می شود؟

یحیی گل محمدی گفت:

    امیدوارم در این روزهای سخت کرونایی همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و نباید این مسائل را فراموش کنیم.

وی افزود:

    خوشحال هستم در لیگ جدید در اولین مسابقه میزبان هستیم. خیلی دوست داشتم در کنار این میزبانی هواداران هم حضور داشتند. بی صبرانه منتظر حضور تماشاگران پرسپولیس هستیم و دلمان برای تشویق های آنها تنگ شده است. امیدوارم مثل کشورهای دیگر همه بازی ها با تماشاگر برگزار شود. البته می شد این اتفاق زودتر رخ دهد ولی با تصمیم گیری های اشتباه خودمان باعث این وضعیت شدیم.

 سرمربی پرسپولیس ادامه داد:

 بازی مهمی در پیش داریم. همه بازی های لیگ برتر برای ما مثل یک فینال است. ۳۰ بازی و ۳۰ فینال داریم، این بازی هم دومین فینال پرسپولیس است. نساجی تیم خوبی است و فوتبال خوبی از این تیم می بینیم. خیلی زحمت کشیده شده که این اتفاق در این تیم رخ بدهد. گرفتن ۳ امتیاز در بازی فردا برای ما یک اصل است، البته چند مصدوم داریم ولی بقیه بازیکنان آماده هستند.

گل محمدی در خصوص عملکرد ضعیف پرسپولیس در نیمه اول بازی با فولاد خوزستان گفت:

  در بازی قبل ما مشکلاتی داشتیم، بازی در عربستان هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روحی سنگین بود و باعث شد روحی و روانی به هم بریزیم. مشکلات داخلی هم داریم که نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. در نیمه اول بازی با فولاد خوب نبودیم اما باید بازی نیمه دوم مقابل فولاد را مقابل دیگر حریفان هم تکرار کنیم. بازی در ورزشگاه آزادی کار را برای ما روان تر می کند و مطمئنا فردا فوتبال هجومی و همیشگی را از پرسپولیس شاهد خواهید بود.

گل محمدی در خصوص شایعاتی که پیرامون جذب بازیکنانی مثل کاوه رضایی مطرح می شود گفت:

اگر پنجره باشگاه باز شود گزینه هایی داریم که در حال بررسی آنها هستیم اما هنوز پنجره باز نشده و شرایطی هم که برای جذب بازیکنان گذاشته اند کار را سخت کرده است. تیمی که می خواهد مدعی قهرمانی آسیا باشد باید بازیکنان با کیفیت و «کار در بیار» داشته باشد. البته همه تیم ما ستاره هستند ولی باید قبول کنیم گرفتن بازیکن خوب خیلی سخت است. به آقای صدری هم گفتم سعی کنند پنجره زودتر باز شود چون اگر فرصت نقل و انتقالات تمام شود گرفتن بازیکن آزاد خیلی سخت است. ما فعلا منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...