|

بخوانید :

کدخبر: 209408

اعلام وضعیت هافبک مصدوم استقلال تا دوشنبه

مهدی مهدی‌پور هافبک استقلال که در جریان آخرین دیدار دوستانه تیمش مقابل تیم ملی دانشجویان دچار مصدومیت شده بود، وضعیت نامشخصی برای مسابقه با هوادار تهران دارد.

در بررسی های اولیه مشخص شد که مصدومیت مهدی‌پور از ناحیه همسترینگ است و او به همین خاطر روند درمانی اش را آغاز کرد. مصدومیت کشیدگی همسترینگ معمولا نیاز به بیش از ۱۰ روز استراحت دارد اما مهدی پور امیدوار است با طی کردن دوران نقاهت بتواند مقابل هوادار بازی کند.

بر این اساس قرار است در تمرین فردای استقلال از این بازیکن تست گرفته شود تا وضعیتش مشخص شود. با اینکه بعید به نظر می‌رسد مهدی پور به بازی روز چهارشنبه آبی ها در لیگ برتر مقابل هوادار برسد اما کادر پزشکی نهایت تلاش خود را برای رساندن او به این مسابقه خواهد کرد.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و هوادار ساعت ۱۸ روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

شاید مجیدی از جذب مهاجم خارجی منصرف شود.

احتمال دارد فرهاد مجیدی قید جذب مهاجم خارجی را بزند.

 فرهاد مجیدی چندی قبل در یک مصاحبه رسمی اعلام کرد ۳ بازیکن خارجی را مد نظر دارد و این نفرات تا قبل از شروع لیگ برتر به ایران سفر خواهند کرد.

این در حالی است که در فاصله سه روز تا شروع مسابقات استقلال در لیگ برتر تنها کوین یامگا مدافع- وینگر فرانسوی به ایران آمده و قراردادش را امضا کرده است. در این خصوص گمانه زنی های زیادی درباره دو بازیکن خارجی دیگر انجام شد اما تا این لحظه مذاکرات به نتیجه نرسیده است.

در این باره گفته می‌شود بازیکنانی که مجیدی زیر نظر داشت یا کیفیت قبلی خود را نداشتند یا اینکه از نظر مالی پیشنهادهای بالایی داده بودند. از طرف دیگر در صورت جذب ۳ بازیکن خارجی دو بازیکن باید از لیست تیم کنار گذاشته می‌شدند.

در حال حاضر اصلی ترین نیاز مجیدی به جذب مهاجم خارجی بود اما احتمال دارد این مساله منتفی شود. سرمربی استقلال قصد دارد با توجه به اینکه نقل و انتقالات لیگ برتر تا اواسط آبانماه ادامه دارد، در بازی های اولیه لیگ برتر شرایط مهاجمان خود را ببیند و در صورتی که احساس نیاز به مهاجم خارجی کرد، از باشگاه بخواهد یک بازیکن را جذب کند.

در این شرایط به نظر می‌رسد استقلالی ها فقط با یامگا و یک بازیکن خارجی لیگ را شروع کنند و شاید در ادامه یک یا دو بازیکن خارجی دیگر به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شوند.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...