|
کدخبر: 190707

المپیک پدر گرایی را راهی بیمارستان کرد

بعد از شکست محمدعلی گرایی در مبارزه نیمه نهایی کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، پدر این قهرمان روانه بیمارستان شد.

ورزش المپیک پدر گرایی را راهی بیمارستان کرد

علاوه بر مربیان تیم ملی و فشاری که همواره روی فدراسیون‌ها در خصوص کسب مدال در بازی‌های مهم وجود دارد، خانواده قهرمانان نیز استرس فوق‌العاده بالایی را در حین مسابقات فرزندان‌شان تحمل می‌کنند.

در این میان خانواده گرایی به دلیل داشتن دو قهرمان در المپیک استرس مضاعفی را تحمل می‌کرد، آنهم در شرایطی که هر دو فرزندشان شانس مدال المپیک بودند و از همه بیشتر روی محمدعلی گرایی برادر بزرگ‌تر حساب ویژه باز شده بود.

بعد از آنکه محمدعلی گرایی در روز دوم مسابقات کشتی المپیک به مرحله نیمه نهایی رسید، در حالی که بیش از هر زمان دیگری شانس کسب مدال داشت، مغلوب لورینچ مجارستانی شد.

پدر برادران گرایی به دلیل فشار روحی و روانی بالای این کشتی، بعد از مبارزه پسر بزرگترش در المپیک دچار درد در ناحیه قلب شده و به بیمارستان برده شد.

هرچند رضا گرایی بعد از علی گرایی موفق شد روز موفقی را در المپیک سپری کرده و چهارمین مدال طلای تاریخ کشتی فرنگی را در المپیک بگیرد، اما شکست کاپیتان تیم ملی فرنگی برای خانواده گرایی به شدت ناراحت‌کننده بود.

 

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    واقعا به پدر گرائی ها چه فشاری روحی آمده من که بیننده بودم چقدر در فشار بودم . متاسفانه مربیان دانش نهایی و آن ریزه کا ری ها را ندارند . روشهای مربیان ما مربوط به گذشته ها بوده و به دانش روز و ریختن نقشه های جدید کشتی بی اطلاع هستند . اگر با این روشها صدها بار کشتی بگیرند نتیجه همین است .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...