|
کدخبر: 183977

الهه منصوریان به دردسر افتاد!

انتشار پوستر مسابقه الهه منصوریان با یک فایتر چینی به نام wangxiyue باعث شد تا پای قهرمان جهان به اداره پلبس شانگهای باز شود.

مسئولان سازمان WBk که قبلا  قصد داشتند با الهه قرارداد ببندند و اتفاقا پیشنهاد مالی خوبی نیز به او داده بودند،پس از شنیدن پاسخ منفی الهه،بدون اطلاع او نامش را در لیست فایترهای این سازمان قرار دادند و عجیب اینکه حتی خبر از مسابقه الهه با یک فایتر سرشناس چینی دادند.

از آنجایی که حضور یک ورزشکار در دو سازمان غیر قانونی است و الهه منصوریان هم فعلا با سازمان معتبر و بزرگ WLF قرارداد دارد،مسئولان WLF در ابتدا تصور کردند که این فایتر ایرانی به تعهداتش عمل نکرده و شاید با دریافت پیشنهادهای بزرگ راهی سازمان دیگری شده است.

به همین دلیل مسئولان این سازمان خیلی زود جلسه‌ای را با الهه منصوریان برگزار کردند و در آنجا بود که خود این ورزشکار. هم متوجه ماجرا شد و موضوع را برای مسئولان WLF توضیح داد و اعلام کرد که هیچ قراردادی با WBK منعقد نکرده است.

بهرحال  مسئولان WBK قصد داشتند منصوریان را در یک عمل انجام شده قرار دهند و با انتشار تصویر و خبر حضور او به دنبال جلب نظر مردم و جذب تماشاچی بودند.همین دودلیل باعث شد تا سازمان WLF به همراه الهه منصوریان از پلیس شانگهای بخواهند تا به این ماجرا ورود کند تا برخورد لازم با سازمان WBK صورت پذیرد.

خبر دیگر در مورد الهه منصوریان این است که او خودش را برای مسابقه بعدی در WLF آماده میکند تا با کسب یک پیروزی دیگر به کمربند قهرمانی این مسابقات معتبر نزدیک‌تر شود.جدا از این منصوریان همچنان مربی تیم وشوی جوانان شانگهای است و چند بازیکن ملی‌پوش کشور چین را تعلیم میدهد.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...