|
کدخبر: 175604

وقتی سرمربی چلسی ادای گواردیولا را درآورد! / فیلم

فیلمی منتشر شده که نشان می دهد توماس توخل ادای پپ گواردیولا، سرمربی پرافتخار منچسترسیتی را درمی آورد.

حجم ویدیو: 1.66M | مدت زمان : 00:00:21
ورزش

امشب و در دیداری حساس و تعیین کننده، دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و چلسی در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر می‌روند و در نهایت برنده این دیدار فتح معتبرترین تورنمنت باشگاهی در دنیا خواهد شد.

سیتیزن‌ها برای نخستین بار در تاریخ حیات خود به این مرحله رسیده‌اند و قصد دارند سه گانه تاریخی خود را تکمیل بکنند. چلسی نیز که فصل را ضعیف شروع کرد، با حضور توماس توخل به جای فرانک لمپارد متحول شده و در نهایت به فینال لیگ قهرمانان راه یافت.

اما تصاویری در شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست شده که نشان می‌دهد توماس توخل در حال شوخی کردن با پپ گواردیولا است. سرمربی ۴۷ ساله چلسی در بالکن هتل و در مقابل چند بازیکن چلسی رفتار گواردیولا در کنار زمین و دستورات تاکتیکی او به خصوص هنگام عصبانیت را تقلید کرده و در نهایت هم مانند پپ از روی تاسف دست به پیشانی خود می‌زند؛ رفتارهایی که بارها از سرمربی پرافتخار سیتی در کنار زمین دیده‌ایم.

البته از لحن و رفتار توماس توخل پیداست که او در حال شوخی کردن با گواردیولاست. سرمربی چلسی همیشه به نیکی از گواردیولا یاد کرده و او را بهترین سرمربی دنیای فوتبال دانسته است. البته در پایان ویدئو توماس توخل به سمت فیلمبردار بازگشته و دست تکان می‌دهد و پس در واقع او از این ویدئو و احتمال انتشار آن باخبر بوده است.

به هر حال باید منتظر واکنش احتمالی پپ گواردیولا و توماس توخل در پایان مسابقه بود، زیرا بعید است خبرنگاران به راحتی از کنار چنین سوژه‌ای عبور بکنند.

سرمربی آلمانی چلسی با پیروزی در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر منچسترسیتی، به دنبال کسب نخستین جام قهرمانی خود در قامت هدایت آبی پوشان لندن از زمان تصدی پست سرمربیگری این تیم در ماه ژانویه است.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...