|
کدخبر: 172886

پرسپولیس هم مدعی پنالتی در دربی شد

درحالی که استقلالی‌ها مدعی هستند در دربی ۹۵ در دقیقه دو بازی خطای پنالتی روی مهدی قائدی گرفته نشد، اکنون پرسپولیسی‌ها هم مدعی این هستند که برای آنها هم خطای مشابه گرفته نشده است.

حجم ویدیو: 640.29K | مدت زمان : 00:00:05
ورزش

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در دربی ۹۵ پایتخت به برتری یک بر صفر رسید. برخورد مشکوک وحید امیری در دقیقه دو این بازی با مهدی قائدی درون محوطه جریمه پرسپولیس سروصدای زیادی به پا کرد و به گفته بیشتر کارشناسان این صحنه باید توسط محمدرضا اکبریان داور این دیدار پنالتی اعلام می‌شد که گرفته نشد.

اکنون پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که در نیمه اول برخورد بین محمد نادری و سید جلال حسینی درون محطوه جریمه استقلال مشکوک به پنالتی بوده که داور نگرفته است.

حسین عسگری، درباره این برخورد اظهارکرد: مشخص نیست آیا زمانی که محمد نادری پیراهن سید جلال حسینی را می‌کشد توپ در جریان بازی است؟ در آن لحظه یک کشیدن پیراهن آنی اتفاق می‌افتد که اگر به سایر بازیکنان درون محوطه جریمه نگاه کنید، به نظر می‌رسد در آن زمان توپ ارسال نشده و در جریان نیست.

وی ادامه داد: وقتی توپ در جریان بازی نیست داور نمی‌تواند به سود تیمی خطا بگیرد. در این حالت اگر بازیکن حرکتی انجام بدهد خودش جریمه می‌شود اما تیمش جریمه نمی‌شود. در این صحنه هم با توجه به تصویر منتشر شده از دوربین پشت، به نظر می‌رسد دست سید جلال حسینی در سینه نادری است همانگونه که مدافع استقلال کاپیتان پرسپولیس را شارژ می‌کند. دو بازیکن دیگر هم سمت راست این بازیکنان هستند که همدیگر را هُل می‌دهند.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان تصریح کرد: این درگیری‌ها در زمان ارسال کرنر یا ضربات ایستگاهی نزدیک محوطه جریمه طبیعی است اما داور به هیچ عنوان نباید اجازه بدهد با این درگیری‌ها ضربه زده بشود. در این حالت باید تذکر بدهد. اگر مجدد این حرکت را بازیکنان انجام دادند، باید کارت زرد بگیرند. به نظر من حرکت نادری روی حسینی پنالتی نبود.

پنالتی_پرسپولیسپ

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...