|
کدخبر: 171026

باشگاه سپاهان الگویی برای سایرین است

باشگاه سپاهان باید الگویی برای حرفه‌ای شدن سایر باشگاه‌ها و رشته‌های ورزشی باشد

ورزش باشگاه سپاهان الگویی برای سایرین است

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار با اعضای هیات‌ مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بر الگو شدن سپاهان به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای برای سایر باشگاه‌ها و رشته‌های ورزشی کشور تاکید کرد.

 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار با اعضای هیات‌ مدیرۀ باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان که با حضور تعدادی از معاونان و مدیران صورت گرفت با تاکید براینکه باشگاه باید الگویی برای حرفه‌ای شدن سایر باشگاها و رشته‌های ورزشی کشور باشد، افزود: باید با برنامه‌ریزیهای مختلف و برگزاری همایشهای علمی به سمت باشگاه داری حرفه‌ای برویم و باشگاه این رسالت را در کنار کارهای دیگر برعهده دارد که در جامعۀ ورزشی این موضوع را نهادینه کرده و باید الگویی برای حرفه‌ای شدن برای دیگرباشگاه‌ها و رشته‌های ورزشی باشد.

مهندس حمیدرضا عظیمیان افزود: توجه و حمایت از رشته هایی که مخاطب بیشتری دارد باید در اولویت برنامه‌های این باشگاه قرار بگیرد و برنامه‌ریزیهای لازم در این زمینه انجام شود.

وی با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود از باشگاه سپاهان حمایت خواهد کرد، تصریح کرد: توجه به استعدادهای درخشان و ورزش بانوان و برنامه‌ریزی برای ورزش جوانان و استفاده از ظرفیت آنان با رویکرد امیدبخشی به جامعه مورد تاکید است.

مدیرعامل فولاد مبارکه ورزشگاه نقش جهان را آورده مهم و بزرگ برای اصفهان و ایران عنوان و تاکید کرد: با توجه به اهمیت ورزشگاه باید نواقص آن جهت میزبانی شایسته مسابقات آسیایی و جهانی بزودی بر طرف گردد.

عظیمیان با اشاره به فعالیت ۹۰ تیم ورزشی این باشگاه در گروههای سنی مختلف و در صدر جدول بودن تیم فوتبال سپاهان در بازیهای لیگ برتر کشور، گفت: باشگاه سپاهان بر اساس رسالت و انتظاری که از آن داریم باید حمایت از رشته‌های پایه و استعدادهای درخشان را مد نظر نظر قرار دهد.

وی ضمن قدردانی از فعالیتهای ورزشی رشته‌های مختلف این باشگاه به‌ویژه رشته فوتبال و تلاش هئیت مدیره و حمایت هواداران گفت: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است و باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان با عملکرد خود به این مهم دست یافته است.


 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...