|
کدخبر: 168881

همه در انتظار شگفتی سازی استقلال ایران

سایت فدراسیون فوتبال اعلام کرد روز پنجم از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران خوب پیش نرفت.

ورزش همه در انتظار شگفتی سازی استقلال ایران

سایت فدراسیون فوتبال ایران نوشت: «روز پنجم مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به هیچ عنوان برای نمایندگان ایران خوب پیش نرفت. حالا همه انتظار دارند تلخی بازی‌های قبلی با پیروزی استقلال مقابل الاهلی جبران شود.

این دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار خواهند گرفت که از چهار بازی قبلی هفت امتیاز گرفته‌اند و استقلال به خاطر تفاضل گل بهتر در رتبه دوم جدول قرار گرفته است. بازی رفت دو تیم هم آبی پوشان توانسته بودند با نتیجه پرگل گنج بر دو به پشت سر بگذارند و به همین خاطر خط دفاعی ضعیف الاهلی و از طرفی دیگر خط حمله زهردار و قدرتمند استقلال، امیدواری برای برنده شدن تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی را بیشتر می‌کند.

از آنجایی که در روز آخر استقلال با الشرطه بازی دارد و تیم‌های الدحیل و الاهلی باید به مصاف هم بروند، این شرایط به نفع نماینده ایران می‌تواند باشد. البته به این شرط که آنها در بازی امشب هم بتوانند سه امتیاز را از آن خود کنند. اولین شرط صعود استقلال به مرحله پیروزی در هر دو مسابقه بعدی است و سپس انتظار برای لغزش الدحیل. در این صورت این تیم به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان این فصل خواهد شد.»

دیدار استقلال با الاهلی ساعت ۰۰:۴۵ بامداد فردا چهارشنبه برگزار می‌شود.

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...