|
کدخبر: 167617

نشست خبری سرمربی پرسپولیس برای بازی با گوا

سرمربی پرسپولیس می‌گوید که گروه پرسپولیس ساده نیست و حریفان این تیم قدرت زیادی دارند.

ورزش نشست خبری سرمربی پرسپولیس برای بازی با گوا

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی برگشت با گوآ حضور یافت و در خصوص نتایج پرسپولیس گفت: نتایجی که گرفتیم حاصل تلاش تمام بازیکنان این است و خصوصا بازیکنان با اعتماد به نفس و تمرکز توانستند نتایج خوبی کسب کنند. شاید فکر کنند گروه ما ساده است و به همین خاطر نتایج مناسب کسب شده اما واقعا گروه ما ساده نیست و همین تیم گوآ که ما بازی آخرمان را انجام دادیم، فکر می‌کردند یک تیم ضعیفی باشد اما همه دیدند کیفیت خوبی دارند و با برنامه، دونده و منسجم بازی می‌کند. آنها با قلبشان بازی می‌کنند و همه میبینیم که گروه ما سخت است.

وی افزود: از آنطرف الریان و الوحده با بازیکنان و مربیان خیلی حرفه‌ای حضور دارند و همه این‌ها باعث شده گروه ما جزو سخت‌ترین گروه‌ها باشد. بازیکنان ما نگاه و رویکرد خوبی به مسابقات دارند. بازیکنان ما با تلاش مضاعف توانسته‌اند نتایج خوب را کسب کنند و این در حالی است که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. ما با مشکلات زیادی وارد مسابقات شدیم و جا دارد از مسئولان باشگاه هم تقاضا کنم که نسبت به حل مشکلات زودتر اقدام کنند.

وی در واکنش به اینکه هر دو گل دریافتی این تیم از روی ضربه ایستگاهی بوده و آیا برنامه‌ای برای حل این مشکل دارند، گفت: ما باید یک مقدار نظم دفاعی را در زمان ضربه ایستگاهی بیشتر کنیم.همچنین جاگیری دروازه‌بان مسائلی بود که در آن ضربات ایستگاهی گل خوردیم. فرصت زیادی برای تمرین هم نیست اما باید سعی کنیم تمرکز خوبی روی ضربات داشته باشیم و به شکلی نشود که نقطه ضعف تیم ما شود. ما این اتفاق و دو گلی که خوردیم، قبلا کم تکرار شده بود اما اینکه در این مسابقات انجام شده باید با تمرین و تمرکز بیشتر مسئله را برطرف کنیم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند با همین نتایج ادامه دهد؟ گفت: موفقیت در نصف مسابقات مهم نیست و باید در سه بازی بعدی هم نتیجه بگیریم. هدفمان این است که با حداکثر امتیاز صعود کنیم و همه بازی هایی که پیش رو داریم، برایمان مهم است و باید با تمرکز بالا وارد بقیه مسابقات شویم. اگر فکر کنیم کار تمام است به مشکلات بزرگی میخوریم و باید سعی کنیم انگیزه را تا آخرین لحظه مسابقات ادامه دهیم.

 

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...