|
کدخبر: 166497

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه

به نظر می‌رسد که فرهاد مجیدی با کمترین تغییرات ممکن نسبت به بازی الاهلی، تیمش را به مصاف الشرطه عراق بفرستد.

ورزش ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه

استقلال پس از کسب یک پیروزی درخشان در دیدار نخست خود مقابل الاهلی عربستان، به مصاف تیم الشرطه عراق می‌رود که احتمال می‌رود رقیب اصلی آبی پوشان برای صعود از این گروه باشد.

درحالیکه روز گذشته سیدحسین حسینی در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شده بود، اما در دیدار بامداد فردا این رشید مظاهری است که درون دروازه آبی پوشان قرار خواهد گرفت. مظاهری که در بیشتر بازی‌های این فصل گلر ثابت تیمش بوده است، در بازی نخست مقابل نماینده عربستان خوب ظاهر شد هر چند در یک صحنه مرتکب اشتباه بزرگی شد ولی باز هم انتخاب نخست مجیدی برای حضور درون دروازه خواهد بود.

در خط دفاعی آبی پوشان نیز، سیاوش یزدانی که عملکرد خوبی مقابل الاهلی داشت، باز هم برای تیمش به میدان می‌رود. یزدانی احتمالا در بازی امشب مامور مهار گیلمن ریواس مهاجم خطرناک الشرطه باشد که سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا برای الهلال را دارد.

عارف غلامی زوج تشکیل دهنده یزدانی در خط دفاعی است. هر چند محمدحسین مرادمند نیز در فرم خوب خود به سر می‌برد و توانایی این را دارد تا در کنار یزدانی برای آبی پوشان به میدان برود ولی باید دید در نهایت از بین غلامی و مرادمند، فرهاد به کدامیک اعتماد بیشتری دارد.

مشکل محمد نادری برای حضور در این دیدار حل شده و او که در بازی با الاهلی عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه داد، در سمت چپ خط دفاعی تیمش به میدان می‌رود. وریا غفوری کاپیتان استقلال نیز همچون دیدارهای گذشته در سمت راست خط دفاعی انجام وظیفه می‌کند

مسعود ریگی که در بازی‌های گذشته مهره ثابت استقلال در خط میانی بوده است، امروز نیز در پست هافبک دفاعی برای تیمش به میدان می‌رود. در دیدار گذشته سعید مهری در ترکیب اولیه آبی پوشان حضور داشت ولی برای این دیدار، مجیدی به آرش رضاوند اعتماد خواهد کرد.

در سمت چپ نیز همچون بازی گذشته، هروویه میلیچ هافبک کروات استقلال انجام وظیفه می‌کند و فرشید اسماعیلی دیگر هافبک آبی پوشان خواهد بود و امیدوار است عملکرد بسیار خوبش در بازی با الاهلی را تکرار کند.

هر چند هر سه مهاجم استقلال در آمادگی به سر می‌برند ولی فرهاد مجیدی ترجیح می‌دهد شیخ دیاباته را در این بازی روی نیمکت گذاشته و از ابتدا با ارسلان مطهری در کنار مهدی قایدی بازی را آغاز کند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه:

رشید مظاهری – سیاوش یزدانی – عارف غلامی – محمد نادری – وریا غفوری – مسعود ریگی – هروویه میلیچ – فرشید اسماعیلی – آرش رضاوند – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...