|
کدخبر: 155810

انتقادات کشنده علیه بیرانوند به اوج رسید

یک سایت بلژیکی علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال آنتورپ را عامل تضعیف دفاع این تیم دانست و از وی انتقاد کرد.

ورزش انتقادات کشنده علیه بیرانوند به اوج رسید

سایت «news۱» در گزارشی به بررسی وضعیت دروازه بانی در تیم آنتورپ پرداخت و نوشت: «نه تنها تیم اندرلخت در پست دروازه مشکل دارد بلکه تیم آنتورپ نیز مدتی است با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. ناامیدی شدید "فرانک فرکوترن" (سرمربی آنتورپ) اما درحال‌حاضر یک راه‌حل در دسترس است.

شاید بتوان خروج بیرانوند از زمین در مسابقه با سنت ترویدن را اتفاق بدی قلمداد نکرد. این بازیکن ایرانی در هفته‌های اخیر عملکرد متقاعدکننده‌ای نداشته و مدت زیادی است که به عنوان عاملی تضعیف‌کننده در دفاع تیمی شناخته می‌شود. این دروازه بان ایرانی احتمالاً می‌تواند برای چند هفته بیرون باشد و به "دی وولف" فرصت دوباره برای حضور در دروازه بدهد. هرچند این بازیکن ۲۳ ساله بلژیکی هم وقتی در بازی با کلاب بروژ درون دروازه قرار گرفت تاثیری ایجاد نکرد.

گفته می‌شود فرکوترن از قبل تصمیم گرفته است هر دو بازیکن را به نفع "ژان بوتز" کنار بگذارد. آخرین خبر حاکی از این است که دروازه بان شماره یک فرانسوی از روز دوشنبه هفته آینده بعد از ۶ هفته آسیب دیدگی به زمین بر می‌گردد. حضور بوتز در بازی پنجشنبه مقابل گلاسکو رنجرز از نظر منطقی خیلی زود است اما او می‌تواند دوشنبه هفته آینده بازی کند.»

این در حالی است که صبح امروز سایت GVA بلژیک که یک رسانه نزدیک به باشگاه آنتورپ محسوب می‌شود، در خبری مدعی شد مصدومیت بیرانوند جدی نیست و این دروازه بان ایرانی به چند روز درمان برای بازگشت نیاز دارد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...