|
کدخبر: 149664

حامد لک بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا

دروازه‌بان پرسپولیس برنده عنوان بهترین بازیکن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ شد.

ورزش حامد لک بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا

در پایان نظرسنجی سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای انتخاب بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، حامد لک با کسب ۴۷.۱۴ درصد آرا به این عنوان رسید. همچنین بشار رسن و شجاع خلیل‌زاده به ترتیب ۱۱.۳۶ و ۱.۶۷ درصد رأی مخاطبان را به‌دست آوردند و در جایگاه‌های سوم و هفتم این نظرسنجی قرار گرفتند.

AFC در مورد لک نوشت: «این دروازه‌بان ۳۰ ساله با نمایش چشمگیر خود، عنوان بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد و بالاتر از یون بیت‌گارام، برنده جایزه ارزشمندترین بازیکن مسابقات قرار گرفت. با وجود شکست پرسپولیس در بازی تعیین‌کننده رقابت‌ها، لک بازیکنی سودمند برای پرسپولیس در طول مسابقات بود و این تیم در هفت دیدار، گلی در جریان بازی دریافت نکرد.

در هشت مسابقه‌ای که لک در آنها به میدان رفت، پرسپولیس چهار گل دریافت کرد که سه گل مستقیماً از روی نقطه پنالتی بود. گل دیگر هم زمانی به ثمر رسید که لک پنالتی جونیور نگرائو را مهار کرد و مهاجم برزیلی اولسان، ضربه ریباند را تبدیل به گل کرد. برای اینکه موفقیت لک تأثیربرانگیزتر باشد، باید بدانید لک در ماه سپتامبر به پرسپولیس پیوست و سپس پنج کلین‌شیت در هشت دیدار ثبت کرد.»

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...