|
کدخبر: 126939

ستاره خارجی اردوی تیم ملی ایران کیست ؟

دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی ایران در اردو پا به پای بازیکنان تمرین می‌کند.

ورزش ستاره خارجی اردوی تیم ملی ایران کیست ؟

در اردوی تیم ملی ایران تلاش دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم پا به پای بازیکنان ایرانی بیش از همه به چشم می‌آید.

سرانجام حسرت ۹ ماهه دراگان اسکوچیچ برای حضور در اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید و وی بازیکنان منتخب خود را معرفی کرد و حالا منتظر آن است تا در دیدار مقابل ازبکستان، اولین تجربه رسمی خود را پشت سر بگذارد.

اسکوچیچ به مانند ویلموتس و کی‌روش در اولین اردوی خود بازیکنان جدیدی را دعوت کرده و نشان داده می‌خواهد مسیری متفاوتی را پیش ببرد.

او در اولین تجربه حضور خود در تیم ملی ایران بازیکنانی چون عارف غلامی، مهدی قایدی و … را به تیم ملی دعوت کرده و از آن ‌سوی روی نام بازیکنانی چون مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در اولین اردوی ملی خط قرمز کشیده است.

پس از سفر به تاشکند و رویارویی با ازبکستان، اسکوچیچ این روزها در محل کمپ تیم‌های ملی پا به پای شاگردان خود در میدان حضور دارد و تلاش می‌کند تا بتواند تفکرات مدنظر خود را به بازیکنان القا کند تا در دو دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان و مالی پیاده سازی کنند.

باید دید اسکوچیچ در آغاز راه حضور خود روی نیمکت تیم ایران پس از ۹ ماه انتظار، چه عملکردی را از خود در دو دیدار پیش‌روی به جای خواهد گذاشت.

این اولین اردوی تیم ملی با هدایت اسکوچیچ است و این مربی کروات نشان داده که از انگیزه بسیار بالایی برای همراهی بازیکنان ملی‌پوش ایرانی برخوردار است.

باید دید تاثیر اسکوچیچ در بازی‌های حساس پیش رو از مقدماتی جام جهانی قطر چگونه خواهد بود.

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر