|
کدخبر: 124908

واکنش ژاوی به رویارویی السد با پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال السد قطر در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد.

ورزش واکنش ژاوی به رویارویی السد با پرسپولیس

در یکی از دیدارهای هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه چهارم، تیم سپاهان ایران موفق شد تیم السد قطر را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد. السد با این باخت در گروه خود دوم شد و باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف پرسپولیس ایران برود.

«ژاوی هرناندز» سرمربی اسپانیایی تیم السد باوجود این باخت، از عملکرد بازیکنان تیمش تمجید کرد.

وی گفت: در این دیدار با بازیکنان ذخیره بازی کردیم و به بازیکنان اصلی استراحت دادیم. همچنین فرصتی بود تا بازیکنان ذخیره خودشان را ثابت کنند.

سرمربی تیم السد تاکید کرد: بازی خوبی انجام دادیم اما دو اشتباه باعث شد گل دریافت کنیم. این فوتبال است. ما جنگیدیم و شکست خوردیم. به بازیکنان و تیم السد افتخار می‌کنم. این آزمون خوبی برای بازیکنانی است که بازی نمی‌کنند.

ژاوی در پاسخ به این سئوال که آیا از اشتباهات فردی بازیکنانش نمی‌ترسد؟ تصریح کرد: من دائما از اشتباه به‌خصوص اشتباه بازیکنانم نگران هستم و می‌ترسم. باید از اشتباهاتمان درس بگیریم چرا که تیم هایی مثل النصر، العین و سپاهان تیم‌های خوبی هستند. جزییات است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. باید اشتباهاتمان را کنترل کنیم چرا که دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد.

سرمربی السد در پایان درباره دیدار این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس) گفت: تمام تیم هایی که در آسیا حضور دارند تیم‌های قدرتمندی هستند. امکان انتخاب حریف را نداریم. حریف بعدی را مطالعه و آنرا آنالیز می‌کنیم چرا که تمام تیم‌ها خوب بازی می‌کنند. از اینکه می‌توانیم در این رقابت‌ها حضور داشته باشیم هیجان زده هستیم.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر