|
کدخبر: 121639

امید پورتو به درخشش طارمی

اولین گل طارمی با پیراهن پورتو در دیدار دوستانه با توندلا نگاه مثبت هوادارن پرتغالی به این لژیونر ایرانی را جذب کرد.

ورزش امید پورتو به درخشش طارمی

پورتو که برای شروع فصل جدید لیگ پرتغال آماده می‌شود در یک بازی تمرینی به مصاف توندلا رفت و در این بازی دستگرمی با نتیجه۳-۴به پیروزی رسید. ولی این بازی برای مهدی طارمی لژیونر ایرانی و بازیکن جدید پورتو اهمیت خاصی داشت چرا که او موفق شد اولین گل خود با پیراهن پورتو را در این بازی به ثمر برساند.

01526055

پورتو دیروز بعد از ظهر در استادی دو دراگائو یک بازی دستگرمی مقابل توندلا انجام داد. اما به گزارش رسانه‌های پرتغالی در این بازی همه نگاه‌ها به مهدی طارمی خرید جدید پورتو معطوف بود چرا که اولین بار بود که مهدی با پیراهن این تیم بازی می‌کرد.

01526014

اوریبه در دقیقه ۷ پورتو را پیش انداخت ولی توندلا موفق شد در نیمه اول با دو گل از پورتو پیش بیفتد. اما در نیمه دوم ابتدا طارمی دروازه حریف را باز کرد و سپس سرخیو اولیورا کار با ۲-۳ به سود پورتو کرد. در پانزده دقیقه پایانی توندلا ابتدا نتیجه را مساوی کرد ولی سرانجام سوارس باعث شد شاگردان کونسیسائو با نتیجه ۳-۴پیروز شوند.

رسانه‌های پرتغالی همچنان به بحث درباره انتقال مهدی طارمی به پورتو مشغولند و انتقال 7 میلیون یورویی طارمی به این تیم را یکی از مهمترین تصمیمهای نقل و انتقالاتی این تابستان پورتو می دانند. یکی از نگرانی‌های هواداران پورتو البته فروش فابیو سیلوا به ولورهمپتون است. جوان پورتو که در پرتغال خیلی ها از او به عنوان کریستیانو رونالدوی آینده یاد می کنند اخیراً با قراردادی 40 میلیون یورویی به ولوز پیوست. اما در پرتغال انتظار می رود طارمی بتواند جای خالی او را برای این تیم پر کند.

اما خبر مهم دیگر از باشگاه پورتو خرید یک مهاجم برزیلی است. اوانیلسون مهاجم برزیلی باشگاه فلومیننزه با قراردادی پنج ساله به پورتو پیوسته تا زرادخانه تهاجمی این تیم در فصل آینده پرقدرت‌تر شود. مهاجمی که با قراردادی به ارزش ۱۰ میلیون یورو راهی پورتو شده است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد فصل آینده این دو بازیکن جدید یعنی مهدی طارمی و اوانیلسون زوج خط حمله پورتو را تشکیل خواهند داد. ایجنت اوانیسلون کسی نیست جز خورخه مندس که پیشتر باعث انتقال فابیو سیلوا جوان بااستعداد پورتو به باشگاه ولورهمپتون شده بود. پورتو که به خاطر از دست دادن فابیو سیلوا نگران شده بود حالا با حضور مهدی طارمی و اوانیلسون امیدهای زیادی به قدرت تهاجمی خود در فصل آینده خواهد داشت.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر