|
کدخبر: 153910

رشد چشمگیر فروش فملی در ده ماه

دکتر اردشیر سعدمحمدی با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: در سال جهش تولید با همت تلاشگران معدن میدوک رکورد تولید و استخراج این معدن شکسته شد.

معدن رشد چشمگیر فروش فملی در ده ماه

رکورد جدیدی در استخراج در معدن مس میدوک ثبت شد/ رشد ۱۲، ۵ درصدی تولید کاتد نسبت به مدت مشابه سال گذشته/ رشد ۷۰ درصدی فروش «فملی» طی ده ماهه امسال

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اعلام این خبر گفت: معدن مس میدوک در دی ماه ۱۳۹۹ توانست برای دومین بار رکورد مهر ماه تولید و استخراج خود را افزایش دهد و رکورد جدیدی را در استخراج و تولید مواد معدنی و باطله ثبت کند.

وی افزود: در دی ماه امسال معدن میدوک توانست با مقدار ۳/۹۵۰/۷۶۷ تن این رکورد تازه را ثبت کند که نسبت به رکورد قبلی در مهرماه میزان ۰/۳ درصد افزایش داشته است.

رشد ۱۲، ۵ درصدی تولید کاتد

سعدمحمدی با اشاره به عملکرد تولیدی شرکت مس از ابتدای امسال تاکنون گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه شرکت مس ۲۳۱ هزار و ۱۸۱ تن کاتد مس تولید کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۲، ۵ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرعامل شرکت مس افزود: افزون بر این تولید‌اند شرکت مس در ده‌ماهه امسال نیز نشان می‌دهد که شرکت مس در مجموع با تولید ۲۹۲ هزار و ۷۱۴ تن‌اند تولید رشد ۱۰ درصدی نسبت به برنامه امسال را رقم زده است.

به گفته سعدمحمدی شرکت مس طی این بازه زمانی با تولید ۹۹۸ هزار و ۴۴۲ تن کنسانتره مس تولید رشد ۵ درصدی را نسبت به برنامه ثبت کرده است.

مدیرعامل شرکت مس اظهارکرد: در ده‌ماهۀ ابتدایی امسال این شرکت در مجموع ۲۴۱هزار و ۸۷۹ تن مس محتوی معدنی تولید کرده است که در مقایسه با برنامه رشد ۳ درصدی داشته است.

وی اعلام کرد: تا پایان امسال، این شرکت با همت تمامی پرسنل صنعت مس به رکورد تولید ۲۸۰ هزار تن دست خواهد یافت.

رشد ۷۰ درصدی فروش «فملی»

مدیرعامل شرکت مس در ادامه گفت: این شرکت طی ده ماهه نخست امسال در مجموع مبلغ ۳۱۱ هزار و ۹۱۴ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۷۰ درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه میزان فروش ماهیانه شرکت مس در دی ماه امسال ۳۲ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۴۶۹ میلیون ریال بوده اظهارکرد: مقایسه فروش «فملی» در دی ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۱۸ درصد افزایش یافته است.

ارسال نظر