|
کدخبر: 327019

بمب استقلال در آستانه انفجار

رسانه ها از پیوستن قریب الوقوع داریوش شجاعیان هافبک تیم هوادار و منتظر محمد بازیکن تیم مس به طور حتمی برای فصل آینده به استقلال خبر دادند. اتفاقی که می تواند خط میانی آبی های پایتخت را قدرت بخشد.

فوتبال بمب استقلال در آستانه انفجار

چند روز پیش یک رسانه عراقی اعلام کرد که جواد نکونام با منتظر محمد تماس گرفته و از او درخواست کرده است که در فصل آینده به جمع شاگردانش بپیوندد.

این تماس از سوی سرمربی باشگاه استقلال تایید نشد و تنها نکته‌ای که سرمربی تیم  استقلال تاکید کرده تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تیمش است که قراردادشان تمام شده است. به این خاطر که به زعم سرمربی تیم استقلال بازیکنان فعلی این تیم برای موفقیت از جان مایه گذاشته‌اند و شایسته تحسین هستند.

داریوش شجاعیان بازیکن تیم هوادار هم بعد از بازی با گل گهر تلویحا از تمایل خود برای کمک به تیم استقلال خبر داده است و اینطور وانمود کرده است که مورد توجه باشگاه استقلال است.

پرس و جوی ما از اطراف باشگاه استقلال منجر به این نتیجه شد که باشگاه استقلال با این دو بازیکن تماس نگرفته است و اساسا جواد نکونام اصلا لیستی به باشگاه برای عقد قرارداد نداده است و تنها از باشگاه خواسته است با بازیکنانی که قراردادشان رو به پایان است، برای تمدید صحبت کند.

داریوش شجاعیان، بازیکن سابق تیم استقلال، پس از پایان دیدار با گل گهر، به طور ضمنی اشاره‌ای به پیشنهاد بازگشت به باشگاه استقلال و پیوستن به جمع آبی‌ها داشته است.

داریوش شجاعیان اگر چه در بازی با گل گهر شاهد شکست سنگین تیمش با ۵ گل و حذف از مسابقات جام حذفی بود، اما در هفته‌های اخیر یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و گل‌های حساسی برای تیمش به ثمر رساند. به نظر می‌رسد همین اتفاق موجب شده او مورد توجه آبی‌ها قرار بگیرد.

داریوش شجاعیان در پایان بازی با گل گهر در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال اینطور گفت: توکل به خدا و امیدوارم هرچه خیر است برایم پیش بیاید و هرچه که به سود تیم استقلال است پیش بیاید. اگر من بتوانم به تیم استقلال کمک کنم چرا که نه باید بگذاریم بعد از پایان فصل.

جواد نکونام پیش ازاین تماس با هر بازیکنی برای فصل جدید را تکذیب کرد و تنها از باشگاه خواست از جمع بازیکنان فعلی اش هر بازیکنی قراردادش تمام شده برای فصل بعد تمدید شود. به زعم سرمربی تیم استقلال بازیکنان فعلی استقلال نمایش درخورتحسینی در ترکیب تیم داشته اند.

منتظر-محمد

 مهندس آسیایی در راه استقلال

به نوشته السومریه عراق، درخشش منتظر محمد با تیم ملی امید عراق و صعود به المپیک باعث شده تا او پیشنهادهایی از تیم های قطری و عربستانی داشته باشد. باشگاه استقلال در تماس با باشگاه مس اعلام کرده است که حضور قرضی منتظر محمد در مس تمدید نخواهد شد و این بازیکن فصل بعد باید به استقلال برگردد.

سایت WinWin عراق هم نوشت: جواد نکونام شخصا با منتظر محمد تماس گرفته است و به او اعلام کرده که در برنامه‌هایش برای فصل بعد قرار دارد و باید به استقلال برگردد. این تماس نکونام باعث خوشحالی منتظر محمد شده است و همین باعث شده تا به بازگشت به استقلال برای فصل بعد علاقه داشته باشد.

سایت السومریه نوشت که ارزش منتظر محمد قبل از انتقال به لیگ ایران ۳۵۰ هزار دلار بود که اکنون باتوجه به درخشش او این رقم افزایش پیدا کرده است.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها