|
کدخبر: 326312

توافق جواهر پرسپولیس با تیم رقیب

در همین چند هفته نیز اطرافیان مالک باشگاه تراکتور فرصت را غنیمت شمرده و به ترابی پیشنهادات وسوسه‌انگیزی را ارائه کردند.

فوتبال توافق جواهر پرسپولیس با تیم رقیب

در چند هفته اخیر صحبت‌های زیادی درمورد انتقال جنجالی مهدی ترابی به تراکتور مطرح شده است. حتی برخی مدعی شده‌اند که او با مالک باشگاه تبریزی برای انتقال یک میلیون دلاری به توافق نهایی رسیده است.

اتفاقی که حتی سرخپوشان را نیز تحت تاثیر قرار داده بود و هواداران باشگاه پرسپولیس نیز بابت آن ابراز نگرانی کرده و از رضا درویش خواستار تمدید قرارداد سریع‌تر ترابی شدند. اما در این ارتباط از نزدیکان ترابی شنیدیم که او هفته‌هایی که بابت مسائل مالی تیمش گلایه داشت به خاطر حمایت از یک‌سری از همبازیانش بود و بیشتر قصدش این بود که باشگاه پرسپولیس را برای پرداختی به این دسته از همبازیانش تحت فشار قرار دهد.

در همین چند هفته نیز اطرافیان مالک باشگاه تراکتور فرصت را غنیمت شمرده و به ترابی پیشنهادات وسوسه‌انگیزی را ارائه کردند. اگرچه ترابی تحت تاثیر این پیشنهادات قرار گرفته بود اما اطرافیانش به وی هشدار دادند که ممکن است باز هم از ترک پرسپولیس (اتفاقی که پیش از این با رفتن ترابی به العربی قطر رخ داده بود) پشیمان شود که در آن صورت دیگر راه بازگشت نخواهد داشت. با ادعای یکی از اطرافیان ترابی او پیشنهاد باشگاه تراکتور را رد کرده و تاکید داشته که دوست دارد در پرسپولیس بماند و به نوعی فوتبالش را در همین تیم به اتمام برساند. اگرچه او از پست بازی‌اش در دیدارهای اخیر رضایت نداشته اما در تلاش است که بتواند همچنان یکی از ارکان اصلی پرسپولیس باشد. ناگفته نماند ایجنت ترابی در مذاکرات اخیرش با باشگاه پرسپولیس تاکید داشته که باید رقم پرداختی را افزایش دهند، چراکه او در یکی دو سال گذشته دریافتی خوبی از تیمش نداشته، در حالی که برخی از همبازیانش در تیم ملی چند برابر او در باشگاه داخلی‌شان دستمزد گرفته‌اند.

 عذرخواهی ستاره پرسپولیس پس از اشتباه بزرگش

 سروش رفیعی، بازیکن پرسپولیس بعد از بازی مقابل نساجی درباره اخراجش گفت: اخراج شدم دیگر چه صحبتی کنم. یک کارت زرد گرفتم و بعد یک کارت زرد دیگر گرفتم و بعد داور کارت قرمز داد و از بازی اخراج شدم.

او با خنده ادامه داد: شوخی کردم خب دوتا زرد گرفتم و اخراج شدم. بازی خیلی خوب بود. اول می‌خواهم به تیم خوب و دوست داشتنی نساجی، بازیکنان خوب و کادرفنی عالی و هواداران بی‌نظیر قائمشهر خداقوت بگویم‌. واقعا از تمام وجودم و از صمیم قلب امیدوارم که شرایط‌شان در این چند بازی جوری بشود که به یک مرحله و موقعیت امن برسند و امیدوارم نساجی دوست داشتنی همیشه در لیگ‌مان باشند.

سروش ادامه داد: بازی خیلی بازی خوبی بود و ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم‌. در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم و با توجه به آنالیزی که کرده بودیم توانستیم توپ‌های خوبی را از پرس بازیکنان نساجی دربیاوریم و موقعیت‌های خوبی داشته باشیم. می‌توانستیم به گل‌های دوم و سوم هم برسیم که متاسفانه نشد. در نیمه دوم در یک صحنه که برای من کمتر پیش آمده، اشتباهی کردم و سعی کردم خودم را نگهدارم ولی خب برخورد داشتم‌.

او در مورد داوری گفت: درمورد کارت‌ها فقط می‌توانم به نظر آقای بنیادی‌فر احترام بگذارم. نکته‌ای که برایم مهم است این است که اول از رفقا و کادرفنی‌مان که می‌دانم در آن چند دقیقه تحت فشار رفتند، عذرخواهی می‌کنم. تقریبا ۴۵، ۵۰ دقیقه از بازی مانده بود. این بازی بزرگی تیم ما را نشان داد که وقتی ده نفره می‌شویم و گل می‌خوریم، باز هم روحیه برد را داریم و می‌توانیم گل بزنیم‌. یک عذرخواهی صمیمانه و مخصوص دارم برای همه هواداران‌مان می‌دانم که چقدر پشت تلوزیون بازی را دیدن سخت است و چه استرسی دارند و واقعا بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم. فکر می‌کنم در این مرحله مهمترین بحث این بود که ما ۳ امتیاز را گرفتیم. امیدوارم که بتوانم در بازی‌های بعد عملکردم به شکل و گونه‌ای باشد که این اشتباه را از ذهن هواداران پاک کنم.

منبع: خبر ورزشی
  • احمد ارسالی در

    با سلام از هفت سالگی دو تا از برادران فو تبالی ام لباس قرمز به تنم کردم و بزرگتر که شدم بازیکن فوتبال و تا الان پرسپولیس تیم مورد علاقه ام بوده و تا ابد در قلبم خواهد ماند یک خواهشی از رفیعی دارم همیشه خونسرد باش مثل امیری چون واقعا با اخراج از بازی تیم ده نفره تحت فشار است لطفا م ودب و فردی قابل تحسین باش رشته فوتبال زد و خورد درجریان بازی داره ولی صبور باش.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها