|
کدخبر: 313720

استقلال / پرسپولیس / دربی

پاتک استقلال به پرسپولیس قبل از دربی

باشگاه استقلال خواهان تقسیم سهمیه تماشاگران به صورت ۵۰-۵۰ در دربی پایتخت است.

فوتبال پاتک استقلال به پرسپولیس قبل از دربی

دربی ۱۰۲ پایتخت که معوقه از هفته پنجم لیگ برتر است، طبق برنامه روز ۲۳ آذر ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود. بر اساس قرعه‌کشی در این بازی پرسپولیس میزبان خواهد بود و اگر قرار به اجرای طرح تقسیم درست سهمیه تماشاگران برای این مسابقه باشد، استقلالی‌ها اعتراض خواهند کرد.

از مدتی قبل مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم داشتند در دربی هم تقسیم سهمیه تماشاگران ورزشگاه آزادی را ۹۰-۱۰ (درصد) به سود میزبان انجام بدهند و حالا زمزمه‌هایی در این خصوص برای دربی ۱۰۲ نیز شنیده می‌شود.

در چنین شرایطی باشگاه استقلال پیش‌دستی کرده و مخالف رسمی خود را با این مسئله به گوش مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ رسانده است.

با توجه به اینکه صندلی‌های ورزشگاه آزادی هنوز به طور کامل نصب نشده و همین مسئله می‌تواند ظرفیت ورزشگاه را برای بازی روز ۲۳ آذر اضافه کند، استقلالی‌ها معتقد هستند تا دربی برگشت مشخص نیست چقدر ظرفیت ورزشگاه کاهش پیدا می‌کند و به همین خاطر خواهان تقسیم سهمیه تماشاگران در دربی ۱۰۲ با سهمیه نصف هستند.

باید دید واکنش مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این باره چیست و در نهایت در روزهای باقیمانده تا دربی چه تصمیمی برای هواداران استقلال و پرسپولیس در آن مسابقه خواهند گرفت.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها