|
کدخبر: 305746

نکونام شمشیر از رو بست / خطیر در شوک!

اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال با واکنش فوری سرمربی این تیم همراه شد.

فوتبال نکونام شمشیر از رو بست / خطیر در شوک!

علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر پیرامون دلایل جدایی بازیکنان جوان از این تیم ازجمله منتظر محمد، سینا سعیدی‌فر، آریا برزگر و ... توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد با هماهنگی کادرفنی نسبت به جدایی آنها تصمیم گرفته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال با وجود اینکه نکونام در یک نشست خبری عنوان کرده بود از اظهارات درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی و تشکر او از علی خطیر، متوجه جدایی آریا برزگر شده است، این موضوع را رد کرد و تاکید داشت نکونام در جریان انتقال مهره‌های جوان از تیمش ازجمله برزگر بوده است.

جواد نکونام نیز در جریان اظهارات علی خطیر روی آنتن شبکه ۳، در پیامی به محمدحسین میثاقی که توسط این مجری خوانده شد، نوشت: «اگر اینطور باشد، از فوتبال می‌روم!»

پس از خواندن این پیام، میثاقی از مدیرعامل باشگاه استقلال سوال کرد ۱۰۰ درصد نکونام در جریان انتقال بازیکنان به دیگر تیم‌ها بوده، گفت: ۱۰۰ درصد این طور است.

منبع: ورزش۳
  • عباس شهمرادی ارسالی در

    ای بابا این نکونام هم شورش دراورده ها ازبس که ماطرفدارها ازش حمایت کردیم وپشتش بودیم هر مدیرعاملی بیاد نکونام باهاش در می افته سواستفاده میکنه ب خاطراینکه هوادار پشتش هست بخدا علی خطیر مدیر خوبه باید صبرکرد تا خطیر جا بی افته

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها