|

بخوانید :

کدخبر: 289488

گلزن محبوب سرخپوشان در آستانه جدایی

نشریه میرر امروز ادعا کرد که در صورت حذف لیورپول از لیگ قهرمانان، لیورپول مخالفتی با فروش محمد صلاح در تابستان نخواهد داشت.

فوتبال گلزن محبوب سرخپوشان در آستانه جدایی

لیورپول فصلی پر فراز و نشیب را پشت سر می گذارد. قرمزها در ابتدای فصل مدعی اصلی قهرمانی همراه با سیتی بودند ولی در ماه مارس، از جام حذفی و جام اتحادیه کنار رفته اند، در لیگ تنها برای کسب سهمیه می جنگند و در لیگ قهرمانان نیز بازی رفت یک هشتم نهایی را ۲-۵ به رئال باخته اند و چهارشنبه باید برای صعود دست به معجزه بزنند.

لیورپول در تابستان گذشته سادیو مانه را از دست داد و او راهی بایرن شد. بسیاری معتقدند رفتن مانه نقش مهمی در افت لیورپول داشت. لوئیز دیاز و داروین نونیز نتوانسته اند تاثیرگذاری مانه را داشته باشند و امروز میرر ادعا کرد که در صورت قطعی شدن حذف لیورپول از لیگ قهرمانان، باشگاه یک بازسازی اساسی در تابستان را مدنظر دارد و مخالفتی هم با فروش صلاح نخواهد کرد.

مدیران لیورپول معتقدند تابستان آتی بهترین زمان برای فروش ستاره مصری است و می توانند از این ناحیه به سود مالی خوبی برسند. از سوی دیگر روبرتو فیرمینو نیز با اتمام قراردادش لیورپول را ترک خواهد کرد تا در صورت جدایی صلاح، از مثلث هجومی رویایی چند سال پیش قرمزها، دیگر هیچ بازیکنی باقی نماند. لازم به ذکر است که صلاح سال گذشته قراردادش را تمدید کرده بود.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...